Cea mai ieftină mască filtrantă și echipament de siguranță?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hei, aș vrea să știu ce fel de mască de gaz și echipament de siguranță care nu-mi rupe contul bancar ar u recomanda pentru sinteza 4mmc pe Amazon?

Pe lângă o cutie de creștere cu un sistem de filtrare bun și mănuși de siguranță și un dispozitiv de detectare a incendiilor, am nevoie de o mască de gaze, ochelari de protecție și poate un ansamblu.

Pentru mască este un driver x-plore cu filtru p3 ok?
Sau pot folosi și filtre mai bune și mască ieftină?

Pentru ochelari și overall voi merge cu cea mai ieftină opțiune de pe Amazon.

Orice sfaturi sau sugestii?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
DCM este cancerigen, mai bine cumpărați halat de laborator și măsurători și faceți totul în exterior (nu în apartamente, cu siguranță) sau veți ruginii orice metal, veți avea probleme cu vecinii etc
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ok thx O voi face într-o growbox sau poate în aer liber într-o magazie.
Care este un filtru potrivit pentru un growbox? Și voi folosi doar echipamente din sticlă sau vreți să spuneți că orice metal va începe să ruginească dacă voi găti 4mmc fără hotă în apartamentul meu?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
everythink va rugini de la hcl, este un pic buit chiar sinucidere, du-te afară sau nu o fac, miroase ...
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Mulțumesc, e bine de știut, nu știam că este atât de periculos în ceea ce privește rugina.

Așa că va trebui să planific o bucătărie în aer liber adecvată se va potrivi nevoilor mele. Ușor de împachetat și de despachetat. Deci, o mască de față scumpă, un pachet de baterii pentru agitator și placa de încălzire și un fel de cort pentru a ține departe murdăria vor fi necesare .
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Dacă puteți închiria o viloz care nu are oameni araund-l, puteți face ușor în grădină timp de 2-3 zile un lot de 50-100 kg este posibil apoi doar evaporarea, im începe noi bussines eu pot connert cu un tip care va livra chimice arunca chenel special că nu te roșu flaged și va fi capabil să o facă mult timp, și nu numai că și prețurile sunt chiar mai ieftine decât NL / PL
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Pls hit-mi cu un furnizor de plan!
 
Top