• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Ce este PIKO?

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Aș dori să fac un mic sondaj aici. Aș dori să subliniez că niciun răspuns nu este greșit, mă interesează doar experiența și opinia dvs. personală, deci nu vă lăsați influențați de răspunsurile altor utilizatori.

Definiți ce este pentru dvs. "piko ceh".
Pentru mine este metamfetamina de calitate, culoare și puritate diferite (în funcție de priceperea chimistului, numită în argou "varic"), vândută sub formă de crack umed, fabricată din (pseudo)efedrină prin reducere cu iodofosfor, în principal în mici fabrici de bere casnice sau în fabrici organizate de dimensiuni medii.
Cele mai bune mostre sunt albe, de obicei gălbui spre auriu, iar cele mai proaste sunt maro sau roz.

Aștept cu nerăbdare răspunsurile dumneavoastră!
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
23
Reaction score
19
Points
3
Trimiteți niște d:
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Iar mie, ca utilizator intravenos, mi-a plăcut întotdeauna galbenul 😋
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Fuj strelec
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
De unde pot obține metamfetamină galbenă maro roșiatică albastră strălucitoare cineva trebuie să mai producă chestiile bune din zilele trecute t
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Prin (ceske) piko îmi imaginez ceskej pernik. Așadar, nu un cristal racemic preparat de cartelurile din Mexic, ci un d-meth corect de tip stop-and-go conform unei rețete cehe (așa cum scrieți). Nu știu despre amestecuri sau culori, am avut cristale albe și a fost o explozie totală.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Exact, le știu pe cele transparente, cum ar fi galbene sau cu o strălucire albastră, aveau ceva diferit în fiecare săptămână, dar erau întotdeauna grozave și foarte puternice, am nevoie din nou de așa ceva.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Nu are nimeni instrucțiuni precise de sinteză privind modul de producere a Piko-ului bun, extrem de puternic, în cazul în care nimeni nu îl mai are sau cu greu îl mai puteți obține?
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Acesta este încă produs în mod obișnuit în Republica Cehă. De asemenea, aș fi recunoscător pentru "calea cehă" exactă.
 
Top