Întrebare privind extracția codeinei, vă rugăm să răspundeți

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
codeina extrasă cu apă rece se poate transforma în pulbere, dacă da, care este metoda
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Am căutat, dar nu am găsit cum să fac praf, am găsit doar cum să îl extrag și știu deja asta
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Am găsit și linkul pe care mi l-ai dat, dar nu spune cum să faci praf
 

In2Deeep

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Puștiule, bănuiesc că încerci să nu pari un NEWB RN complet, dar.....nu arată prea bine Codeina este solubilă în apă, ceea ce înseamnă că atunci când o zdrobești și o pui în paharul de shot cu o cantitate minimă de apă pentru a se dizolva și apoi o spargi, o amesteci și apoi o pui în congelator până când este aproape înghețată, apoi scoți paharul de shot ar trebui să se fi separat lăsând un strat calcaros și unul vizibil clare, precum și să ia pânză de brânză ir orice puteți găsi în bucătăria mamei tale și apoi pune-l pe celălalt pahar pe care le aveți cu o bandă de cauciuc și apoi se toarnă prin repetați acest pas, dacă doriți, apoi mingea în sus gakk alb stânga ai rămas cu sau salvați-l pentru o zi ploioasă, atunci când sunteți aprovizionare e plecat și ya face o clătire ghetto .....anyway back to the shit SMH I would then either take your left over clear to milky codeine Powder and then either let it Vap itself off or put some heat on it but regardless if you want to get powder don't think of shooting Codeine it's not smart ok just FYI just throw that shit in a Mountain Dew and have some trailer park lean !!!!
 
Top