Gătiți metadonă de rahat

User12345

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, prieteni. Vreau doar să gătesc niște Meth. Problema este că nu am avut prea multă experiență chimică când vine vorba de sinteză. Vreau în principal să-l vândă, astfel încât calitatea ar putea fi gunoi, dar poate că vreau să încerc un pic de produsul meu, astfel încât acesta nu ar trebui să fie într-adevăr foarte toxic. Cum pot să prepar niște metamfetamină ieftină și ușor de făcut cu substanțe chimice sau lucruri pe care le pot cumpăra dintr-un magazin european de mijloc? Nu trebuie să fie pură, cristalizată sau ceva de genul ăsta. Trebuie doar să fie consumabilă, nu periculoasă și nu mortală. M-am gândit să o fac ca aceste versiuni Redneck 2 Littre Bottle sau aceste versiuni grecești și africane de rahat dăunătoare. Poate ai putea să ne împărtășești și niște metode sigure de tăiere a metamfetaminei. Mulțumesc, sper să nu vă frâng inimile de chimist cu această întrebare serioasă, dar vă rog să-mi spuneți și să o vedeți ca pe o reducere a daunelor, ca să nu fac ceva greșit și să mă sinucid din greșeală.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Singura diferență dintre metamfetamina de motociclist și cea de laborator constă în câteva recristalizări.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Diferența dintre nota de laborator și nota de laborator foarte bună= PH
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
User12345, îmi pare rău să spun, dar este în mare parte din cauza oamenilor ca tine că o mulțime dintre noi a trebuit să găsească acest site. Dacă intenționați să faceți din oameni rahat pentru consumul uman, asta mă cam sperie. Nu m-aș deranja să-mi asum riscul dacă aș fi în locul tău, nu merită. Îți doresc mult noroc în demersurile tale, sper să nu rănești pe nimeni sau să te rănești singur.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Chiar ieri am postat ceva despre îmbunătățirea produsului final prin utilizarea unei metode de rahat. Am pus chiar și câteva sfaturi de siguranță.

Nu fac un întreg proces pas cu pas pentru că m-aș simți responsabil pentru utilizarea sa iresponsabilă, așa că nu întrebați
 
Top