• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Trecerea frontierei în Canada

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Bună seara tuturor. Sper că toată lumea este bine.

Am decis recent să merg la picături moarte din Canada și să trec înapoi în SUA.

Am nevoie de un sfat de la cineva care a traversat cu succes fără prea multe dureri de cap. Aș dori să discutăm pentru a veni cu un plan de joc. Datorită naturii sensibile a acestui subiect dm mine pentru a discuta.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
dar atunci cauți locuințe nelocuite lângă graniță. nu cred că vei avea prea mult noroc. majoritatea orașelor de graniță sunt probabil toate ocupate și pline de oameni plictisiți cu ochii pe ferestre care urmăresc totul.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Se întâmplă să am o metodă de a intra în Canada care este cât se poate de sigură, dar dacă v-aș spune, atunci nu ar mai fi un punct de acces excelent. În prezent, pentru mine Canada este pur și simplu un gard pe care îl ocolesc și în care intru fără nicio grijă. Dar a fost nevoie de resurse și de timp pentru a o găsi, ceea ce este, probabil, cel mai bun mod de a o face pe a ta, atunci vei învăța tot ce trebuie să știi, în cazul în care ai o problemă sau nu vei avea. Dacă aveți nevoie de ceva în vrac adus peste acea graniță să mă anunțați că putem face asta pentru dvs. pentru considerente.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Uitați de U.S.-Canada. Ceea ce contează cel mai mult este să obțineți lucruri în Canada din Europa fără a utiliza poșta, curierul sau traficanții de droguri.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Cât de mult vă deplasați și cât de des?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
De ce ar conta asta pentru oricine, cu excepția unui polițist? Am afirmat mai sus că nu mai merg în Canada în ultima vreme. Dacă credeți că woke-urile din SUA sunt extrem de absurde, woke-urile din Canada le fac pe ares să pară inteligente.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Canada are ceea ce pare a fi o piață dark web bombă (sau este un borcan de miere bine orchestrat?) numită "We the North" pe site se menționează că nu se pot efectua tranzacții în afara Canadei, dar am găsit locul pe dark web, iar anunțul menționa expedierea către SUA. Părea să aibă potențial de import pentru revânzare pentru cineva din apropierea frontierei
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Da, sincer, mă gândesc la un joc pe termen lung. Furnizorii buni de pe acolo au OPSec foarte bun și se pare că există o mulțime care lovi cu piciorul în praf și nu sunt niciodată auzit de.

Sunteți mai bine off obtinerea unul dintre vânzătorii de top Threema / ICQ / Tele oricare ar fi metoda preferată este și se ocupă direct cu ei aici, în Canada
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
De ce pentru cineva aproape de graniță dacă expediază în toate SUA? Nu sunt aproape de graniță, dar aș putea prelua din Canada dacă merită, trebuie să fie un loc al naibii de bombă, deși.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
este o piață legală. există de peste un an, cred.
 

D4rkSt4r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Dacă aș avea un qp al unui compus organic, nu l-aș putea croșeta? Sau razele X ar detecta asta?
 
Top