Question Test de urină Crystal Meth

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Bună băieți și fete

Am un interviu de locuri de muncă în 2 zile și există un posibil test de urină. am fumat niște cristal ieri și mă întrebam vor detecta în urina mea?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
1 Fumatul la pipă...? Nicio problemă, în 2-3 zile este out! Majoritatea se elimină după 24h! Prin urină!
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Da, fum de pipă.
Din fericire, nu au făcut un test, dar ca să fiu sigur, nu voi fuma până când nu îmi vor spune dacă am primit slujba sau nu
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
în cel mai rău caz, obțineți urină sintetică sau urină curată de la un prieten, dar, așa cum a spus primul răspuns, probabil că va ieși până atunci. mult noroc 🙏
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Mulțumesc din fericire nu au făcut un test pentru că nu arăt ca un dependent de droguri LOL ! dacă ar ști lucrurile pe care le facem în întuneric🤣
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Metamfetamina poate fi detectată de obicei în urină până la 3-4 zile după consum , uneori mai mult, în funcție de factori precum frecvența consumului și metabolismul și kg individuale. , există diverse metode pentru a încerca să accelerați procesul, dar nu există nicio modalitate garantată de a o elimina complet din organism în doar 2 zile. beți multă apă și mâncați fructe și legume , de asemenea, faceți puțină mișcare pentru a vă ajuta organismul să metabolizeze drogul mai eficient. dar din nou, 2 zile este un timp scurt, mai bine obțineți ceva timp sau niște urină curată
 
Top