Modul ceh de preparare a metamfetaminei?

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Cunoaște cineva modul ceh de preparare a metamfetaminei cu adăugarea treptată de iod? În Republica Cehă, oamenii gătesc mult în acest fel, dar nu pot găsi această rețetă nicăieri. Pentru orice informație Mulțumesc
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Piko
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pot să vă întreb de ce uneori iodul rămâne? Dați-mi un motiv pentru asta. Eu folosesc iod în cristale și iod
Iod/fluka Honeywell UN3495!
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
, fosfor roșu, iod pseudoefedrină raport 0,3-1-1 și acid fosforic. pse se amestecă cu fosfor, se pune într-un balon, se toarnă cu acid pentru a-i da consistența unui sirop gros. se încălzește la 110 grade, apoi se adaugă iod de 10 ori timp de 2 minute fiecare. ultima șansă va fi la o temperatură de 127 de grade și se menține intervalul de temperatură 127-135 timp de cel puțin 40 de minute. se stinge reacția cu apă, se filtrează într-un toulen și se alcalinizează la ph13+, se filtrează, se acidifică și se folosesc cele mai bune matrozuri pe care le-ați avut vreodată
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Mulțumesc! Voi încerca în curând. 👍👍
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Aș dori să vă mai pun o întrebare. Cum separăm corect pseudoefedrina din comprimatele "modafene"? Trebuie să zdrobim, să dizolvăm în apă, să adăugăm leșie și solvent? Să agităm? Apoi evaporăm solventul, corect? Am aprecia dacă ați putea să ne comunicați detaliile. Aici procedurile sunt uneori inutil de lungi. Vă mulțumim
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Idee proastă, leșia va transforma pseudo în bază liberă volatilă, care s-ar putea descompune în timpul evaporării solvenților cu punct de fierbere ridicat
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pot să vă întreb de ce uneori iodul rămâne? Dați-mi un motiv pentru asta. Eu folosesc iod în cristale și iod
Iod/fluka Honeywell UN3495!
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Cât iod se adaugă de 10 ori la fiecare 2 minute și ce fel de acid se toarnă peste el?
 

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
am aflat în mod prostesc! Rămâne așa cum mi-au vândut fosforul mixt
 

metimmy

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
May 1, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Eu folosesc raportul:
pentru 1 kg efedrină 1 l acid fosforic
60 % fosfor roșu 120 % iod
și este grozav.
 
Last edited:

qnbibi

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 23, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
1:1:0,33:1 pentru gram
 

Dr.Walter

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1000 g Efedrină-750ML-H3PO4 85%- Fosfor roșu nou 450g -Iod 900g și folosesc un balon de 20l cu fund plat, pun totul înăuntru, dau drumul la aer și pun furtunul din partea superioară a răcitorului într-o găleată de 50l cu apă, astfel încât să nu am aproape deloc fum, deoarece apa îl absoarbe. Maximul pe care îl puteți face într-un flacon de 20 l este de 1 500 g și sunteți complet calm
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Trimiteți-mi un mesaj.
Probabil că nu ai căutat cum trebuie, internetul este plin de rețete. Propably time to put the needle away (fuj strelec) 🤣
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Dar vă rog să nu fiți atât de părtinitori. 😉 Noi, trăgătorii, suntem atât de clasici, încât o luăm în serios. Îmi place să mă bucur de droguri la maxim și I.V. este singura modalitate de a face acest lucru.
Și credeți-mă, nu există shooter ca un shooter, nu sunt cel mai tânăr care am fost vreodată....
 
Top