• Bienvenido a la parte mexicana del foro, ¡recuerda que publicar tus contactos (Jabber, Telegram, Signal, etc.) resultará en un baneo permanente! Si decides comprar o vender algo sin usar una cuenta escrow y pierdes dinero, no podremos ayudarte.

Dead Drop Picături moarte în Mexic - Ce oraș?

The best city for dead drops?

  • Mexico City

    Votes: 4 80.0%
  • Tijuana

    Votes: 1 20.0%
  • Ecatepec

    Votes: 0 0.0%
  • León

    Votes: 0 0.0%
  • Puebla

    Votes: 0 0.0%
  • Ciudad Juárez

    Votes: 0 0.0%
  • Guadalajara

    Votes: 0 0.0%
  • Zapopan

    Votes: 0 0.0%
  • Monterrey

    Votes: 0 0.0%
  • Nezahualcóyotl

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    5

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Comunitatea Breaking Bad

Dacă nu știți ce este o picătură moartă, citiți aici: Picături moarte

Aș fi interesat să aflu unde v-ar interesa să primiți dead drops pentru toate tipurile de produse. Sondajul este mai degrabă legat de locație decât de produs.

Nu ezitați să vă lăsați votul în sondaj, dacă zona/orașul dvs. nu este aici, puteți lăsa feedback-ul dvs. în secțiunea de comentarii

Salutări,

Gordon
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Cred că Cancun și orașele vecine de pe Riviera Maya, Acapulco. Direcții turistice foarte populare, după cum am auzit.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Dead drops în regiunile foarte turistice pot avea succes foarte rapid, cred eu :)
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Mexico City va trebui să vă faceți griji cu privire la camerele de luat vederi în unele dintre cele mai frumoase zone, dar în rest ar fi alegerea de top. Aveți o mulțime de verdeață peste tot, parcuri și o mulțime de zone de mers pe jos capabil. Zapopan este foarte suburban, aproape toate comunitățile închise. Este un fel de zonă suburbană a orașului Guadalajara, care este mult mai bună pentru persoanele fără adăpost.
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
125
Points
28
Deals
6
În Mexic, nu toate medicamentele sunt lipsite de valoare, motiv pentru care sunt exportate în SUA și Europa.

cele mai ieftine pe care vi le puteți imagina

Fiecare stradă are de la 1 la 10 vânzători pe stradă, este ceva scăpat de sub control să vinzi droguri pe străzi.

Nexgen🍅
 
  • Like
Reactions: vis
Top