• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Dead Drops in USA - În ce oraș?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

    Votes: 5 12.2%
  • Chicago

    Votes: 7 17.1%
  • Houston

    Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.8%
  • Dallas

    Votes: 3 7.3%
  • Austin

    Votes: 4 9.8%

  • Total voters
    41

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Comunitatea Breaking Bad

Dacă nu știți ce este o picătură moartă, citiți aici: Picături moarte

Aș fi interesat să aflu unde v-ar interesa să primiți dead drops pentru toate tipurile de produse. Sondajul este mai degrabă legat de locație decât de produs.

Nu ezitați să vă lăsați votul în sondaj, dacă zona/orașul dvs. nu este aici, puteți lăsa feedback-ul dvs. în secțiunea de comentarii

Salutări,

Gordon
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Texas și California par a fi suprareprezentate 🤔 în mod ideal capitalele statelor și alte câteva zone cu populație ridicată, poate orașe universitare mari
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Cred că trebuie să fie cele mai mari 10 orașe din statele de pe lista de mai sus :) Cu siguranță lipsesc multe!
Totuși, va fi interesant să vedem unele dintre rezultate!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Sunt destul de sigur că Washington d.c. ar fi făcut parte din listă, dar, pe de altă parte, nu este un oraș. Cred că ar trebui să menționez Columbus. Este al 17-lea oraș ca mărime, cu 900.000 de locuitori. Aș putea fi convins să fac acele lucrări dacă prețul ar fi corect.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Această listă a fost de pe un site la întâmplare, pentru a pune mingea în mișcare un fel de :D Care ar fi o plată corectă pe care ați lua-o în considerare pentru a face dead drops? Lunar sau pe acțiune?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ambele. Pe acțiune, dar probabil m-ați putea plăti lunar. Probabil că per kilometru ar fi cel mai corect mod. Orașul are o buclă interstatală care îl înconjoară, dar întregul oraș nu se află în interiorul acesteia. Are 55 de mile în jur, 88.5km
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Îmi pare rău că trebuie să întreb diferit, care ar fi plata lunară sau chiar plata pe acțiune pe care ați considera-o bună?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Plata lunară este ca un salariu. Când știi că primești × bani, indiferent dacă ficluk off sau încerca din greu, cei mai mulți oameni fick off.. soția mea este salariat. 75.000 $/an. Ea se trezește la 8, se conectează la locul de muncă de la computerul ei. Pune o greutate pe butonul de schimbare și se întoarce în pat. O trezesc la ora 13:00, pentru a ieși la prânz și este 50/50 dacă rămâne trează. Apoi ne drogăm toată noaptea și nu dormim. Mă gândesc că, din moment ce plătesc benzina și asigurarea, anvelopele și uleiul, ...0,65$/km și aș putea înconjura orașul de 2 ori pe zi sau de 3 ori (probabil o dată la început, până când se formează o bază de clienți) și, în total, să conduc 300 de mile pe zi, dacă am avea această muncă. 200 de dolari și probabil că aș putea ajunge la 60. Sunt o estimare sălbatică aici, dar a merge 40-50 mile dus-întors pentru o picătură nu va fi calea, cu excepția cazului în care este $××× și adânc în ea. Începeți cu 10 la rând, apoi 20. Mai mult de 20 și ar fi o muncă serioasă
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Totul sună foarte rezonabil! Banca poate fi făcută acolo doar ca "picurător" atunci când numărul de picături este în creștere, desigur.

Adică 60 de pachete pe zi sau 60 de mile? :D :D Mi-e greu să țin evidența cu engleza ta colocvială :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Corect, asta vreau să spun că nu poți avansa financiar
Efectuând transporturi individuale. Aveți nevoie de logistică, rutare etc. O călătorie pe zi dacă nu există cel puțin 10-15 livrări. Multe zone sunt incredibil de dens populate și aceste zone ar plăti pentru a închiria unele cutii poștale la magazinul ups și încărcați-le înainte și să le dea numărul și combinația atunci când plătesc. Nu ar dura mult până când locațiile de livrare ar deveni fierbinți și apoi ar exista un pericol suplimentar de a fi supravegheate și jefuite sau arestate. Întotdeauna va trebui să evolueze. Ar trebui evitată livrarea către aceeași persoană în același loc de două ori
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Sunt câteva gânduri interesante pe care le adunăm aici :) Ar trebui să continuăm în DM-uri?
 

reptilianeyes

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 23, 2023
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Pierce county WA.
Există tone de zone incredibil de ușor de a stabili un loc de muncă mort. Spre deosebire de Seattle prea multe persoane fără adăpost pentru a găsi un loc sigur. În plus, există multe patch-uri de pădure și pădure densă ca parcuri care ar fi ușor de mort drop
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Interesant! Prin intermediul picăturilor moarte, dealerii de pe stradă ar putea, în sfârșit, să rămână din nou 100% anonimi :)
 

thefix3r

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ceva cât de cât în apropiere de NC/TN/SC/VA? Ar fi interesant de știut.
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Tampa
Zonele cu populație mare și zonele de vacanță au întotdeauna o cerere mare.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Gordon, cum o să reușești să te descurci cu asta? Este o expunere incredibilă, baftă și îți făceai griji să nu lucrezi cu mine? Înțelegi că meth hest merge pentru $ 125 o uncie chiar acum și ai de gând să fie de vânzare grame pentru cât de mult 5 dolari. Cum va fi asta profitabil? Este prea ușor disponibile aici olin yhe state nu vei face nimic pe meth accepta poate vrac, dar prețurile aici sunt jumătate din ceea ce sunt în Europa. Cred că trebuie să-mi scape ceva important aici.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ce să gestionați?

Am făcut o postare aici pentru a stârni o conversație pentru alți americani, nu am spus nicăieri că construiesc o organizație globală dead drop :D

Acum ești sărat pentru că nu vreau să lucrez cu tine :D Faci acest lucru personal, dar este vorba doar despre țara ta, asta e tot
 
Top