Deca durabolin

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Deca durabolin, acest compus este clasificat ca o nandrolonă sau 19-nortestosteron. A fost fabricat pentru prima dată de o companie numită Organon și a fost utilizat în osteoporoză (pierderea țesutului osos), anumite tipuri de anemie. Deca durabolin este un steroid obișnuit pentru mărirea volumului, care pune lichid în tendoane pentru a le face mai lubrifiate, dacă unele dureri articulare ar dispărea odată cu utilizarea deca. Nu repară tendoanele complet dure pentru că ați avea nevoie de hormon de creștere uman, de asemenea Igf, de asemenea, cu alte peptide pe care le voi menționa în alt post. Acum deca este un steroid excelent pentru culturism și antrenament de forță din cauza lichidului pe care îl pune în articulații și a retenției de apă în mușchi, veți arăta mai mare și mai plin pe deca are un rating anabolic ridicat 125 pentru a fi exact, deca este un steroid cu acțiune lungă are o perioadă de înjumătățire de 6 zile veți începe să vedeți rezultatele în 3 săptămâni de utilizare. Rezultatele vor fi mari pentru scopuri de încărcare dozele pot varia foarte mult de la 300mg pe săptămână. Ca și în cazul unor steroizi, dacă încercați să fiți o bestie completă, va trebui să o împingeți, îmi place să o execut la un gram sau 1000mg sau mai mult timp de 2 luni. Efectele secundare pot fi gyno sau țâțe de cățea, veți obține acest lucru numai dacă sunteți sensibil la estrogen, dacă sunteți, puteți lua o veritate de antiestrogeni la un nivel scăzut pentru a inversa efectele secundare ale estrogenului. De asemenea, pastilele anti estrogen sunt ieftine și ușor de găsit. În concluzie, acest medicament a construit multe fizici de clasă mondială, ca în multe pe care le-ar ști. Ca Arnold schwarzenegger și Sylvester stallone, împreună cu mulți alții. Acesta este un steroid foarte bun de utilizat pentru a mări și a câștiga o mulțime de mușchi. Va fi adăugarea unor fotografii cu privire la modul în care am găti / brew steroizii mei de la început până la sfârșit în această săptămână. Trimiteți-mi un mesaj dacă aveți întrebări

Nucky
 

moleraj

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Merge foarte bine cu testo depo, 12 săptămâni 🚲. Adaugă forță și masă musculară. La fiecare antrenament următor veți împinge mai tare.
 
Top