Question Înțelegerea Delta 9

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Poate cineva să-mi spună mai multe despre delta 9. Nu ar fi considerat un canabanoid deoarece este thc sintetic? Nu știu nimic despre asta și trebuie să știu.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
vă rugăm să scuzați ortografia mea, deoarece mă grăbesc și acest nou chromebook nu pot sta,. lol
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
THC delta 9 este unul dintre canabinoizii activi ai marijuanei. Este destul de dificil să se obțină sintetic, astfel încât principala sursă de origine este marijuana naturală.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
o ok. Ăsta a fost un răspuns la obiect. Ty a fost exact ceea ce aveam nevoie să știu.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Văd schimbările de comportament vizual ale d9 iso. și mă entuziasmează foarte mult ceea ce aș putea face cu acel produs chimic. Văd numere care îmi trec prin cap atunci când mă gândesc la numărul de oameni care ar fi dispuși să obțină, eventual, acest produs doar pentru că nu este acel tip de sintetic care le-a fost dat și singurul lucru pe care îl pot obține. Am o idee! Am de gând să fac un experiment și să vă las pe voi nu de miercurea viitoare.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Am o imagine a ceea ce lucrez. este, de asemenea, d9 prin iso de cbd
 

Attachments

  • CjOTmkp9qM.jpg
    CjOTmkp9qM.jpg
    216.5 KB · Views: 195

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Habar n-am frate, ar putea fi. Am văzut distilatele d8 și d9 din miere până la ușor rozaliu
 
Top