DMT din scoarță de rădăcină de mimosa

Status
Not open for further replies.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Bună ziua, oameni buni... nu este unul creat de mine, ci de un prieten olandez. Deoarece nu sunt (devenind) chimist, îl observam pe prietenul meu care, de asemenea, nu este cel mai bun chimist. El în vibe lui Ketamine eu pe cocaină freebase hasj articulații... am reușit, dar nu luați mai jos pentru 110% și dacă orice cunoștințe și vedeți o greșeală vă rugăm să menționați...

Ce ai nevoie

- Un cilindru de sticlă. Acesta este locul unde se întâmplă magia. Vasele de sticlă se pretează foarte bine la acest lucru. Aveți grijă să nu folosiți plastic, unele tipuri de plastic se dizolvă în benzină și nu ne dorim asta.
- O lingură. preferabil o lingură de metal cu mâner lung, pentru a amesteca amestecul.
- Mimosa Hostilis. Mimosa este o scoarță de copac cu o concentrație mare de DMT. MH poate fi achiziționată de la diferite magazine online și legal în Țările de Jos și, de asemenea, China pentru aproximativ 30 de dolari sau euro pentru 1KG care ar trebui să dea 100gr .
Pentru fiecare 100 de grame de mimosa veți rămâne cu aproximativ 0,5-1 gram de DMT. Economisiți-vă o mulțime de probleme și cumpărați MH deja măcinată în pulbere.
- Soda caustică sau sodă caustică. Avem nevoie de aceasta pentru a face un amestec de bază. Se găsește adesea în magazin sub denumirea de deblocator de chiuvete sau sodă caustică. Fiți foarte atenți la ambalaj că se precizează că este format din 99% NaOH sau KOH!
- terebentină sau benzină. Pentru a extrage DMT din soluția de bază. Orice marcă este bună.
- O pipetă de sticlă. Pentru a extrage terebentina din cilindrul de sticlă. Aceasta formează stratul superior al celor două lichide. - Un vas de copt din sticlă. Aici se pune terebentina pentru a o arunca în congelator.
- Folie de aluminiu. Pentru a acoperi lucrurile - Lama. O folosim pentru a răzui cristalele de pe fund.

Extracție:

AVERTIZARE: VEȚI LUCRA CU SUBSTANȚE CHIMICE FOARTE COROZIVE ȘI CU SUBSTANȚE FOARTE INFLAMABILE. CARACTERISTICILE BENZINEI DE SPĂLARE SUNT NOCIVE PENTRU PLĂMÂNI. PURTAȚI O MASCĂ, MĂNUȘI ȘI OCHELARI ÎN PERMANENȚĂ. DE ASEMENEA, LUCRAȚI ÎNTR-O ZONĂ BINE VENTILATĂ. ATUNCI CÂND PREPARAȚI O SOLUȚIE DE BAZĂ DIN GRANULE, SOLUȚIA POATE DEVENI FOARTE FIERBINTE, ȚINEȚI CONT DE ACEST LUCRU.

Pasul 1: Puneți vasul de copt în congelator.

Pasul 2: Se amestecă cu un raport de 1 gram de leșie la 10-15 ml de apă pentru 1 gram de mimosa. Scopul este de a obține în final un lichid bazic cu un pH de 14.

Pasul 3: Puneți soluția bazică în cilindru. Dacă totul este în el, adăugați în mișcare mimosa. Acoperiți borcanul și lăsați amestecul să stea peste noapte. A doua zi Se amestecă din nou și apoi se lasă 10Mins.

Pasul 4: După aceasta, puteți adăuga lichidul dvs. apolar cu raportul 1ml pe gram de mimosa. Lasă-l Complet să stea până când sunt clar vizibile două straturi de lichide.

Pasul 5: Ridicați vaza și faceți o mișcare de rotație timp de cinci minute, așa cum fac snobii de vin cu paharul lor. Apoi lăsați-o să stea timp de cinci minute și repetați acest pas de încă două ori. Dacă straturile de lichid sunt separate din nou, puteți fi stratul superior al lichidului Aspirați cu pipeta și puneți-l în vasul de copt. Asigurați-vă că stratul inferior rămâne în vas. Acoperiți vasul de copt și puneți-l înapoi în congelator pentru ~ 12 ore.

Pasul 6: Scoateți vasul de copt din congelator, scoateți lichidul din vas cu pipeta pe care o aveți mai devreme Folosiți și puneți lichidul înapoi în vas. Ar trebui să fie același lichid din nou Folosit pentru a elimina resturile de DMT din soluția de bază. În cele din urmă vrei să scoți de trei sau patru ori DMT din soluția de bază cu același lichid.

Pasul 7: Așezați vasul de copt cu DMT pe fund sub o hotă de extragere în bucătărie pentru a fierbe; luați înainte de timpul de calm, astfel încât să fiți siguri de un produs curat. Când vaporii au plecat și cristalele Ochii uscați pot fi răzuite cu lama cristalele de DMT de pe fund.


Păstrați DMT
DMT este foarte instabilă din punct de vedere chimic. Ceea ce se înțelege prin aceasta este că se descompune rapid din cauza temperaturii de exemplu Sau a luminii. Deși doriți să păstrați DMT pentru o perioadă mai lungă de timp, asigurați-vă un mediu ușor și etanș, uscat și răcoros. Eu îmi păstrez DMT-ul în congelator, într-un borcan de conserve cu o pungă de granule de silicon, totul fiind acoperit cu folie de aluminiu.

Fumatul DMT
DMT este o substanță foarte puternică. O doză constă în ~50mG. Dacă aveți de gând să o fumați pentru prima dată și dacă nu aveți cântare cu o asemenea precizie, luați un vârf de ac mic. Dacă doriți după aceea o doză mai mare sau să fumați din nou, așteptați o oră. Corpul uman dezvoltă pentru o perioadă scurtă de timp o toleranță la DMT. Dacă aveți de gând să fumați DMT, asigurați-vă că stați jos. Dacă o faceți "cum trebuie", vă loviți de inconștiență pentru scurt timp. Eu reușesc să stau cu picioarele încrucișate. De asemenea, poate fi bine să aveți un trip sitter care să vă supravegheze și să vă pună la pământ după trip. Experiența DMT poate fi foarte copleșitoare. Spre deosebire de tutun, fumatul DMT este foarte problematic; faptul este că vaporii au efectul dorit, așa că nu vrei să o arzi. Deoarece are un punct de topire scăzut, acest lucru poate deveni o provocare. Chiar dacă aveți de gând să fumați DMT, doriți să absorbiți cât mai mult fum prin corp în cel mai scurt timp posibil. După a doua, devine fizic foarte dificil să iei o a treia doză. Pentru a se asigura că obțineți cât mai mult DMT posibil în plămâni, comunitatea a conceput un dispozitiv care foarte greu numit "Mașina". Acest "dispozitiv" este, în opinia mea, un must-have pentru fumatul DMT. Aparatul nu este altceva decât o sticlă mică de sticlă cu niște vată de oțel în gât și o mică gaură în partea de jos a acesteia. Puneți DMT pe vata de oțel din gât, apoi încălziți gâtul cu o brichetă astfel încât DMT să fuzioneze cu vata de oțel. Țineți apoi sticla în poziție verticală și buzele pe gaura din partea de jos. Țineți o brichetă la aproximativ 20 cm (8 inch) sub gâtul sticlei și trageți încet bricheta spre sticlă până când vedeți fum ieșind. Lăsați sticla să se umple cu fum timp de câteva secunde și inspirați adânc. Iubiți fumul, țineți ceva timp de cinci secunde, expirați și, dacă îndrăzniți, luați încă una și, dacă îndrăzniți și puteți, încă una.

Am făcut una dintr-o sticlă de cocaină de 0,33... grozavă... trebuie să recunosc că ne așteptam la senzația de 5MEO, dar totul era nou și, după cum am menționat, ... drogați, neprofesioniști și chimiști idioți


Experiența
Deși călătoriile diferă de obicei, o serie de lucruri sunt întotdeauna la fel. În primul rând, DMT are un miros foarte special și unic. Prinderea fumului poate fi un pic dificilă dacă ești virgin ai plămâni. După prima priză, spre deosebire de fumatul ierbii, efectele apar rapid. Începi să-ți țiuie urechile, al căror ton devine din ce în ce mai ridicat. Anumite culori devin contrast complet stabilit, în special portocaliu pentru mine. Vederea în general va fi super ascuțită atâta timp cât o ai poate vedea. După a doua lovitură, mușchii îngheață la o rată ridicată, făcând a treia lovitură reală devine o provocare de luat. După a doua sau a treia lovitură, ochii se închid și începe adevărata călătorie. Vreau să avertizez persoanele care au luat anterior stimulente precum 2CB, trufe, ciuperci magice, LSD sau o doză mare de MDMA. Diferența dintre trip-urile de mai sus și DMT este că, în cazul substanțelor menționate anterior, începi să ai halucinații în lumea cunoscută, existentă. Cu DMT ai senzația într-un univers complet diferit, în care timpul și spațiul nu există. Prima dată când am fumat DMT am simțit că am murit și m-am născut din nou. Cuvintele nu reușesc să descrie experiența DMT. Am citit multe rapoarte de călătorie, dar niciunul nu atinge intensitatea experienței. Luați-vă întotdeauna timp după călătorie pentru a integra sau procesa noua experiență.

În cele din urmă. A devenit un fel de carte! Dacă ceva nu este clar sau dacă aveți întrebări, nu ezitați să le postați, voi face tot ce-mi stă în putință pentru a răspunde corect.

Până la lună și înapoi pe un elefant alb..
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vă mulțumim pentru eforturile dvs., această metodă este deja postată cu video și imagini Extragerea DMT din plante.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
foarte frumoase postări! de ce nu le găsesc atunci când caut pe DMT?
 
Status
Not open for further replies.
Top