Vânzătorul DN secretă modul în care face contrabandă și recristalizează metamfetamina

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
În primul rând, metamfetamina este introdusă clandestin în felicitări aniversare, zdrobită până capătă o consistență asemănătoare miezului de pâine și sigilată ermetic în vid în plastic argintiu Mylar subțire, nu în plastic cu sigiliu vid, deoarece acesta apare la razele X. Acesta este modul în care cartelurile și alții își transportă metamfetamina în întreaga lume.

metoda recristalizării pentru a o transforma din nou în cioburi:
Folosind un bain-marie (nu cazan dublu, este prea periculos) adăugați metanol și încălziți ușor (metanolul este utilizat din cauza mirosului sau ceva de genul), apoi, după ce a fost încălzit, adăugați pulberea de metadonă.

dizolvați și amestecați amestecul de metamfetamină pe foc până devine gros, folosiți 1/3 metanol la pudra de metamfetamină, când ajunge la o anumită consistență, luați Bain Marie de pe foc și puneți-l imediat în frigider la setarea de temperatură 4, astfel încât să fie la răceala corectă, după o noapte ar trebui să ajungeți la cristale sau la un cristal mare pe care îl puteți sparge în cioburi, scoateți-l și lăsați-l să se usuce, ideal ar fi să îl lăsați în frigider până când se produce toată evaporarea.

Nu sunt chimist și am cea mai elementară înțelegere a chimiei pe care o poți avea. Mi s-a explicat această tehnică de către un vânzător de pe dark net care vinde metamfetamină din întreaga lume.

Dacă sunteți chimist, spuneți-mi dacă am înțeles corect, dacă nu, vă rog să corectați sau să explicați procesul corect, deoarece nu am aplicat încă personal această metodă.
 
Top