Question Știe cineva care este cel mai bun mod de a aduce medicamente peste graniță

70099007

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 2, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Știe cineva cum să aducă cel mai bine medicamentele peste graniță și știe cineva cum să lichideze medicamentele pentru un transport mai bun
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Depinde cât de departe sunteți de graniță. Dacă <10 km, atunci luați lecții de la HAMAS - faceți o rachetă de zahăr și lansați-o la un unghi de 45 de grade către punctul de destinație. Nu uitați să atașați o baliză GPS la buzunarul pentru droguri. Mai bine faceți o cercetare preliminară a teritoriului din apropiere, astfel încât să nu existe sisteme de rachete sol-aer în locația respectivă.
Mult noroc și dați-ne, vă rugăm, un feedback al succesului dumneavoastră sau știri despre ce țară ar trebui să verificăm în mod regulat.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Cu siguranță depinde de graniță și de greutate, dar mi s-a spus că se fac progrese excepționale în ceea ce privește dronele discrete și tehnologia de acest tip. Tehnologia oferă atât de multe avantaje, cât și dezavantaje și, probabil, nu sunt accesibile sau realizabile pentru toată lumea, oriunde, dar un lucru pe care îl oferă tehnologia este capacitatea de a muta ceva de la o distanță destul de mare fără a fi în posesia sa. O echipă bine organizată la ambele capete poate realiza lucruri extraordinare.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Cred că cocaina este un pariu bun. Aș paria pe orice plantă care nu poate fi cultivată local. Cred că depinde mai ales de ceea ce le place clienților tăi
 

maher

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
se introduce în corpul unui animal, cum ar fi o oaie sau o vacă.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
50
Reaction score
30
Points
18
Cred că poți să pui lichidul într-o sticlă termică și să o iei cu tine (sau să o lași undeva în tren sau autobuz sau idk) nu știu ce graniță treci, dar cu transportul aerian nu va fi posibil, deoarece nu poți lua mai mult de 50 ml de lichid în avion...
 
Top