DON - activitate

Bigcrystal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, numele meu este noname ;)
Am vrut să vă cer părerea dvs. despre DON Am citit câteva rapoarte, dar este greu să obțineți o evaluare obiectivă de la un expert.
Alexander a scris despre efectele stimulente similare amfetaminelor....
doar ce înseamnă asta? Există o euforie ca după amfetamine? Există efecte vizuale și psihedelice la doze mai mari?

Ar fi frumos dacă cineva ar comenta, deoarece nu vreau să irosesc reactivi ;)
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Bună! În ceea ce privește DON, este puțin probabil să găsiți acolo ceva legat de efectele clasice ale amfetaminei (efectele psihostimulante fiind prezente în diferite grade).
Din păcate, nu există studii care să examineze psihoactivitatea acestei substanțe, precum și parametrii săi farmacologici. Cu toate acestea, rezumând datele disponibile despre cazuri și rapoarte, precum și pe baza structurii moleculei, a derivaților substanței și a similitudinii sale cu alte molecule, este posibil să se concluzioneze cu privire la efectele sale.
Doza pentru DON ar trebui să înceapă cu 3 mg, dacă sunteți un utilizator experimentat, puteți începe cu 4-5 mg (dar nu mai mult!). Într-adevăr, DON este diferit de clasa DOx. Durata este în general de aproximativ 7-8 ore, iar efectele predominante sunt "efecte psihedelice ușoare" (la o doză de 2-3 mg), halucinații vizuale și auditive (la o doză de 5-10 mg) și efecte entheogene și, psihostimulante.

Dacă vă decideți să o sintetizați, încercați enantiomerul D și asigurați-vă că vă împărtășiți sentimentele aici.
 
Top