Delicii de farmacie

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Vă plac farmaciile? Toată lumea iubește drogheriile pentru că putem cumpăra medicamente care ne pot vindeca rănile și ne pot vindeca bolile.
Dar mulți dintre noi știu, de asemenea, că unele medicamente de farmacie nu pot doar să trateze organismul, ci și să ofere plăcere în sensul literal al cuvântului!

Cu peste 500 de ani în urmă, Paracelsus, cel mai mare medic, alchimist și naturalist elvețian, spunea
"Alle Dinge sind Gift, und nichts ist ohne Gift, allein die Dosis macht dass ein Ding kein Gift ist"
Ceea ce poate fi tradus din germană prin "Totul este otravă și nimic nu este otrăvitor. Numai doza face otrava".
Introducerea medicamentelor chimice în medicină a fost promovată de Paracelsus. Ca urmare, el este considerat unul dintre fondatorii științei moderne. Chiar și atunci, el a înțeles că este un pas de la un medicament la o otravă. La fel cum este un pas de la un medicament terapeutic la o drogărie în toată regula. Numai doza corectă determină efectul.

În această secțiune, vom discuta despre cele mai populare medicamente de farmacie pe care le puteți obține în diferite țări. Unele medicamente sunt vândute practic gata de utilizare: cumpărați-l și utilizați-l. Alte medicamente conțin cantități mici de ingredient activ, astfel încât trebuie să mâncați sau să beți cantități mari pentru a obține efectul dorit. Acest lucru va avea în mod inevitabil un impact sever asupra organismului. În majoritatea cazurilor, efectele secundare negative vor depăși călătoria medicamentului.
Din păcate, majoritatea farmaciilor vând aceste medicamente în această formă mixtă: companiile farmaceutice cunosc la fel de bine ca și noi capacitățile și compoziția medicamentelor lor, așa că încearcă într-un fel sau altul să facă aceste medicamente mai puțin atractive pentru dependenți.

Această secțiune discută despre cum să evitați efectele secundare și cum să vă reduceți expunerea la medicamentele pe care le cumpărați de la farmacie.
Vom discuta, de asemenea, despre cum să extrageți ingredientul activ din produsul dorit din farmacie folosind mijloace improvizate.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Sunt un mare fan al DXM, este un drog atât de minunat, cald, cu o mare versatilitate, având în vedere diferitele platouri, iar efectul de după este minunat. Puteți evita majoritatea problemelor legate de stomac dacă cumpărați produse fabricate special fără zaharurile prezente în majoritatea produselor care conțin doar DXM.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Recent am pus mâna pe sulfat de morfoniu rar și, de asemenea, pe Trapentadol (Palexia) care poate fi combinat cu Oxycodone pentru a spori efectul Oxycodonei (nu pentru începători), sunt încântat să le am, dar este atât de dificil să le dau cuiva știind potențialul lor efect letal cu doze mici.
 

NinjaFlakkaZombie

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2023
Messages
22
Reaction score
43
Points
13
Ce părere aveți despre metilfenidat? Nu pare să fie foarte solicitat aici, dar când îl văd pe darknet prețurile sunt nebunești
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Îmi place mph. îmi plac stimulentele în general, dar mph și amfetamina sunt preferatele mele ^_^ focalin este cea mai bună marcă imo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Lucrez pe unghiul china la 4F-MPH
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Am vrut să încerc să cumpăr metilfenidat pur și să văd dacă oamenilor le place. Drogații de aici plătesc sume absurde pentru Ritalin și Ritalin UNO în special. Pare mai sigur să tragi pe nas sau să iei pe cale intravenoasă o pudră decât aceste nenorocite de pebbles cu eliberare în timp.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Întotdeauna am vrut să încerc să-l fac freebase. Se pare că Ritalin crack este destul de bun. :p
 
  • Wow
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
dacă sunteți dispus, mi-ar plăcea o mostră ^_^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Am fost la bibliotecă biroul meu toată ziua, de asemenea, alimente sifon apă cu mine am fost foarte eficient, dar somnoros de lucru acum. 4F-MPH sunt adesea loturi proaste sub-MPH, dar există țesături în China care o fac complet corect [sic], deci atunci este super-MPH. Dar am primit toleranță permanentă la Ritalin, deși și la început a fost încă mai slab AMP, așa că îmi place meth în visele mele cel puțin. China Fabrics face mult 4MMC - așa că căutați-l în ghiduri și apoi întrebați toți vânzătorii pentru narcs dvs. Mulți au 2FDCK, PVs, MDMA, GHB, Noids (-ACA:s este propria invenție chineză indo[zo]les),
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Farmaciile pe care le frecventez au totul destul de bine pus la punct. Vă voi spune că o doză de kratom are o senzație similară cu cea a unui opiat. Phenibut se simte foarte mult ca un benzo. Doar asigurați-vă că faceți o pauză, deoarece toleranța se acumulează rapid
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Red Kratom (pulbere ieftină, dar trebuie extrasă la 10-100x) este de grad egal cu Canniabis Indica Hasch Downer. Kratom galben (auriu) este ușor superior, dar mai ales inferior, Kratom verde este ușor inferior, dar mai ales superior. Kratom alb este, în cel mai bun caz, egal cu Canniabis Sativa "Creen Crack" Upper. SuperRed Kratom este HydroxyMitragynin (poate fi cumpărat) de 17 ori mai puternic decât morfina orală.
 
Top