pastă uscată de viteză

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
cum să uscați
Amfetamine
viteza în pastă?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Pur și simplu scoateți lichidul din pasta de viteză și puneți-l într-o casetă Petri și puneți-l acolo unde strălucește soarele
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vreau să usuc 400gr!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Uh apoi se pune pe placă.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Mai întâi clătiți murdăria cu un litru de acetonă, mai bine 2 litri, apoi filtrați și dizolvați filtratul în apă caldă.
Măsurați pH-ul, valoarea trebuie să fie ușor acidă, dacă nu, adăugați o picătură de acid clorhidric. Tot ce nu s-a dizolvat în apă poate fi filtrat și aruncat.
Apoi spălăm totul de 3 ori cu eter de petrol și îl aruncăm.
Apoi adăugăm NaOH până când pH-ul>13. Faza uleioasă superioară este amfe freebas. O separăm și spălăm faza inferioară de 3 ori cu eter de petrol, aruncăm extractele și baza liberă împreună, adăugăm MgSO4 până când nu se mai aglomerează și o punem în congelator timp de 4 ore.
Apoi filtrăm MgSo4 și lăsăm eterul de petrol să se evapore în aer, clătim freebase-ul rămas cu acetonă într-un pahar, pregătim o soluție 1:5 H2SO4:IPA și o adăugăm picătură cu picătură în pahar până când pH-ul este între 6-7.
Filtram sulfatul de amfe precipitat și lăsăm acetona să se evapore. S-ar putea să cântăriți acest lucru și să fiți supărați de faptul că ați fost înșelați din nou, dar nu există altă modalitate de a consuma rahatul de pastă.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Este o recomandare bună. Din păcate, cofeina va fi acolo după extracția A/B. Am citit că se poate separa cafeina din amfetamină printr-o soluție de apă rece. Un fel de îngheț. Ar trebui să dizolvați amestecul de amfetamină și cafeină în apă și să-l răciți la 2-3 *C. Cofeina va precipita, în timp ce sulfatul de amfetamină va rămâne în apă. Apoi, puteți filtra cafeina și evapora apa pentru a obține amfeină sau puteți efectua extracția A/B cu această apă.
P.S. Nu am încercat acest lucru și nu sunt sigur că toată cafeina va fi eliminată. Probabil urme de cofeină vor fi în produsul final.
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Cunosc acest traseu, mai bine folosiți apă fierbinte, dar numai atât cât trebuie pentru a dizolva totul ,apoi lăsați să se răcească.
Veți observa cum se formează fibre albe lungi și acestea devin din ce în ce mai multe, poate atât de mult încât să aveți doar o suspensie, aceasta este toată cofeina, filtrați-o și lăsați apa rămasă să se evapore reziduul este amfetamină.

Și indiferent de metoda de purificare pe care am folosit-o succesiv, a fost întotdeauna într-o analiză TLC încă cofeina afișată, complet nu o mai scoateți.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vreau să mă usuc ca să pot împărtăși!
Nu pot face asta în casa mea!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Trebuie să curățați aceste deșeuri înainte de a le distribui.
Doar lăsați-l deschis la aer, solventul se va evapora de la sine, dar durează mai mult cu 400 de grame.
Dar mai bine curățați-l, să vi se spună asta.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Voi face acest lucru
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Deci, atunci când adaug amfetamină în apă, ph-ul ar trebui să fie foarte acid. ???? Mi-e frică de ph-ul 8 -7. Trebuie să păstrez niște amine pentru a-l repara atunci când adaug prea mult. Dar astăzi nu am schimbat frumos hârtia când am testat ph-ul (mă gândesc că acesta este ph7) când am uscat un gram și l-am pus într-un pahar și ph-ul era din nou bazic în apa de la robinet... dar am adăugat niște ranja și am băut-o. Cred că am nevoie de somn
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nu amphetamine mister, ci pasta de viteză murdară pe care vrem să o curățăm. Dacă doriți să eliminați murdăria din solvent, ar trebui să-l faceți cu pH=3. Sulfatul de amfetamină pur este neutru, nu miroase, nu arde și nu irită nasul și are un gust ușor amar.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ow fuck man trebuie să învăț să citesc restul topicului, ai perfectă dreptate am sărit peste acetonă wasj cu acea cantitate
 
Top