olandeză miros de pastă de viteză

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Am o întrebare pentru toți oamenii care știu ce este pasta de viteză olandeză pură reală
Ei au acea pastă cremoasă albă fină care miroase foarte frumos

Care este lucrul care o face să miroasă atât de frumos?
Știu că se transformă uleiul A cu acid și se obține pasta, dar de ce miroase tot atât de frumos?

Când am încercat să convertesc uleiul meu A redus cu p2np al/hg în pastă, acesta nu avea mirosul acela fin care dă dependență

Așadar, unde se află răspunsul? Ce face ca pasta de viteză "lor" (olandeză) să miroasă atât de bine?
Sau este doar faptul că ei fac cel mai pur ulei A care poate fi făcut și apoi îl transformă cu metanol și acid pur?
Sau în ce constă răspunsul?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

ASheSChem te rog să nu mai spui prostiile astea pentru că nu știi despre ce vorbești, pentru că e clar că nu ai avut pastă olandeză pură în viața ta.
Există și oameni care își purifică marfa și nu pun nimic care să reducă calitatea ei, pentru că ei știu ce fac cu această politică!
Vorbesc de pastă olandeză pură, nu de vreo pastă de rahat cu 5% speed bătută la lună cu cofeină.
Așa că dacă nu știi ce este mirosul de chestie pură te rog să nu te bagi în discuția asta.

Există oameni care știu ce vorbesc și poate că pot face lumină în acest subiect.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
ok... chiar dacă eu locuiesc aproape de granița cu Olanda și o iau regulat (25 de ani de petrecere..) dar tu știi adevărul, nu eu

Oricum, să aveți o zi bună
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Cred că pentru că folosesc metanol cu uleiul A și nu aceton, cum am citit aici, pe care aproape toată lumea îl folosește aici.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Nu am vrut să fiu nepoliticos cu tine sau ceva, dar ai venit cu această atitudine că nu există nimic altceva decât pastă plină de cofeină acolo.

Vă rugăm să oamenii care au ceva mai multe cunoștințe, nu ezitați să postați
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
personal... de când folosesc sulfat de amfetamină am observat că nu e deloc la fel de mare ca dutch speed
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Nu este o întrebare stupidă pentru că este importantă și dacă doriți să vă vindeți produsul.
oamenii vorbesc despre asta și dacă ai un miros proaspăt ești bun .
aceton miroase mai mult a vopsea ( experiențele mele )
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Vezi cu ochii tăi, ia niște acetonă uscată (distilată sau uscată peste un agent de uscare) și dizolvă o parte din pasta olandeză. vezi cât de mult îți rămâne și hai să începem de acolo.
De cele mai multe ori laboratoarele de amfetamine sunt asediate cu cantități de cofeină, ceea ce indică faptul că au tăiat la sursă. cam 70% din speed-ul de pe stradă conține cofeină, Dumnezeu știe cu ce sunt tăiate celelalte.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Sunteți, de asemenea, unul dintre acei oameni cărora le place să sugă murdărie chimică pe nas pentru că arde atât de frumos, nu-i așa?

Acum să fim serioși...

Amfetamisulfatul este probabil cel mai pur dintre ceea ce poți consuma în amfetamine, pentru că nu poți să tragi pe nas ulei de A, care arde totul în capul tău. Sulfatul de amfetamină, atunci când este măcinat fin cu o râșniță, este o pulbere fină albă, absolut inodoră și cu gust foarte amar. Suntem cu toții de acord asupra acestui lucru, oricine spune altceva ar trebui să se urce în vreo peșteră și să nu mai iasă niciodată.

Acum spuneți-mi, vă rog, ce anume dintr-o pastă unsuroasă ar trebui să fie deosebit de pură? Noroiul conține poate 15-30% sulfat de amfetamină, restul este lactoză, cafeină, solvenți și nămol de sinteză care nu a fost curățat de ulei de către producător, ca să nu mai vorbim de amestecătorii de pastă.
Dacă ai face-o cum trebuie, în loc să arunci tot rahatul ăla acolo și să amesteci, nu ar deveni niciodată pastă. Așa că te rog să încetezi cu discuțiile de dealer. ...pastă de viteză olandeză pură adevărată.... râd de mor...
Aceștia sunt oamenii care cred că speed-ul bun dă palpitații foarte frumoase, nevoia de a se mișca și trebuie să ardă în nas.
Nu-i veți găsi aici, pentru că au fost deja informați.
I-aș sugera apă fierbinte, apoi filtru și în apoi în frigider, apoi se poate uita la noroiul său de cofeină.
Sulfatul de ampehtamină va fi încă în soluție :D
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Ați înțeles ce am scris? Pentru că nu pare că ai citit ceea ce am cerut!
AM ÎNTREBAT CE FACE MIROSUL ACELA PLĂCUT ÎN PASTA LOR!
Pentru că ai scris doar lucruri de amatori pe care eu le știu deja de mult timp
Și pasta olandeză de viteză pură despre care vorbesc eu ar trebui să conțină doar: Metanol, un pic de acid sulfuric nereacționat și sulfat de amfetamină

PASTA DEVINE ATUNCI CÂND TRANSFORMI UN ULEI ÎN SULFAT; DECI NU, NU ESTE RAHAT ÎN EA DACĂ NU ARUNCI RAHAT ÎN EA!!!
Dacă nu aveți un răspuns mai bun de scris, vă rog să nu mai intrați în acest topic deoarece răspunsul dumneavoastră nu m-a ajutat și nici 1% din întrebarea pe care am pus-o.

Așa că întrebarea rămâne în continuare!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Eu obțin din uleiul A pe care mi l-am făcut singur doar sulfat de amfetamină fără nicio impuritate și miroase ca nimic. Asta este pur, prietene. Ți-am citit postarea și ți-am spus adevărul despre pasta ta de viteză și despre ceea ce este cu adevărat pur.
Voi, așa-zișii profesioniști, nu aveți nicio idee despre curățarea produsului și, prin urmare, aruncați impurități în el pentru a-l vinde. Mirosul și gustul provin de la un produs secundar al sintezei, așa-numitele impurități, care ți-au fost deja spuse o dată, confirmate de un expert și acum mult noroc în continuare cu noroiul tău murdar și dezgustător.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Insultați oameni pe care nici măcar nu îi cunoașteți și spuneți că aruncă mizerie în ceva pe care nici măcar nu îl vând.
Sulfatul uscat pur chiar nu miroase a nimic, poate doar un pic de pipi de pisică DAR pasta are miros, iar pasta pură are un miros pe care tu clar nu l-ai simțit
deoarece nu știi despre ce vorbesc, așa că vom încheia această discuție pe care ai avut-o cu tine însuți în acele postări ale tale.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

ChingShih, oprește-te. Te faci de râs. Studiază chimia. Sufatul de amfetamină cu solvenții uscați este o sare albă uscată, incoloră, inodoră, cu gust amar, fără nuanțe.
Dacă este pastă, este încă umedă de solvenți și o parte din greutatea sa va fi reprezentată de acei solvenți neevaporați, nu de amfetamină.
Dacă are un miros, acesta provine de la impuritățile sau aditivii care se află încă în substanța chimică sau care au fost introduși în aceasta.
Acesta este adevărul simplu, descurcați-vă cu el și nu mai insultați oamenii care încearcă să vă spună acest lucru.

Dacă experimentați pasta de amfetamină ca fiind mai puternică decât alte forme de amfetamină pe care le-ați încercat înainte, este pentru că acele pulberi anterioare au fost tăiate într-o măsură mai mare decât această marfă. Sau că toată sau o parte din ea este metamfetamină.
Una dintre cele mai puternice forme de amfetamină pe care le-am încercat vreodată în perioada petrecerilor mele a fost o chestie maro, polimerizată, care a existat o perioadă de timp. Acum știu că era rahat: amfetamină brută prost fabricată și slab purificată. Dar era probabil mai concentrată decât majoritatea drogurilor care existau pe atunci. Totuși, asta nu schimbă faptul că era un rahat de la un bucătar de rahat.

Cât despre mirosul despre care vorbești, poate ar trebui să încerci să-l descrii? Dacă este un miros de migdale care seamănă cu lichiorul Amaretto, este benzaldehidă nereacționată. Dacă este un miros floral care seamănă cu parfumurile femeilor din Orientul Mijlociu sau cu toaletele publice, ar putea fi P2P nereacționat și așa mai departe.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Un astfel de lucru nu există, înțelegeți că în cele din urmă, am vrut să încerc în mod amical amuzant, dar probabil v-ați simțit atacat, îmi pare rău pentru asta, dar este cea mai mare parte a informațiilor reținute, altfel murdăria nu s-ar vinde. Vino în partea întunecată, avem prăjituri și produs pur ;)
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Toți ați înțeles greșit - pentru că ați crezut că eu cred că pasta de viteză este amfetamină pură, dar eu știu că nu este
Cu toții credeți că sunt un amator care a mirosit niște speed paste sau speed paste pline de cofeină, dar vă înșelați cu toții
Știu ce este sulfatul de amfetamină pură, așa că voi toți, ''experții'', nu trebuie să-mi explicați asta

Mirosul despre care vorbesc în pasta de viteză olandeză este mirosul de ulei A ca cea mai apropiată comparație a ceea ce vorbesc
Deci, probabil că folosesc metanol cu ulei de măsline pentru că mirosul uleiului de măsline rămâne atât de puternic în pasta lor.
Și chiar miroase frumos, nu ca acetona sau toluenul sau vreun alt fel de solvent

SO @Pennywise și @DocX vă mulțumesc pentru răspunsurile dvs., să știți că nu mă simt insultat în nici un fel de mod sau fie insultarea altora :)
Aceasta este o discuție și putem discuta ca oamenii normali și împărtăși experiențele noastre și pune întrebări
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ți-ai răspuns singur la întrebare, sunt probabil produse de descompunere ale "uleiului A" care reacționează cu aerul, care sunt impurități, așa cum au spus oamenii mai sus. pur și simplu nu curățați în niciun fel și veți obține acel miros, simplu. dacă doriți să purificați apoi "aroma", pur și simplu nu o curățați, a o face după nu are sens din punct de vedere economic sau practic, cel puțin în opinia mea. subiectul meu de doctorat a fost pasta olandeză pură făcută din ulei A, deci știu despre ce vorbesc 😂
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
They made speed from apaan or now from bmk glicydate no body there in nederland use p2np they have better and faster way and is true no body made form 1/l a-oli 1kg speed but 4kg or 5kg mix with caffeine because is biznes simple everybody want made max monay from product
 
Top