Extrageți cu ușurință pse.

Abo rmmanteen

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"Clarines" este disponibil fără prescripție medicală în multe țări, dar pentru începători, extragerea pseudoefedrinei pure poate fi o provocare din cauza impurităților precum substanțele de umplutură și lianții.

Iată pașii simplificați:

1. Zdrobiți două comprimate de Claritin.
2. Puneți comprimatele zdrobite într-o sticlă și expuneți-le la abur.
3. Pseudoefedrina și loratadina se vor amesteca cu aburul.
4. Impuritățile vor rămâne în recipientul de sticlă, în timp ce pseudoefedrina va picura împreună cu loratadina.
5. Evaporați apa pentru a obține o bază pură de pseudoefedrină împreună cu loratadină."

Este important să subliniem faptul că acest proces ar trebui să fie întreprins doar în scopuri educaționale de către profesioniști și că extragerea de droguri din medicamente fără autorizația corespunzătoare este ilegală și potențial periculoasă.
 

Attachments

  • IMzWl6oKyB.mp4
    5.5 MB · Views: 88

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Bună ziua, domnule, sunteți sigur că acest lucru este fezabil? Ați făcut acest experiment? Efedrina trebuie să fie în stare liberă pentru a fi eliminată de vaporii de apă. Clorhidratul de pseudoefedrină nu va fi eliminat de vaporii de apă.
 

Abo rmmanteen

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
(Salut, frate,
Unul dintre prietenii mei mi-a spus despre această metodă
și mi-a trimis câteva clipuri.
Nu am încercat-o încă și nu am verificat acuratețea ei.
Eu nu sunt un chimist bun,
dar vreau să ajut cât mai mult posibil
pentru că mulți oameni întâmpină dificultăți
în a face o metamfetamină .

Acum am (Lorinase) pse 60 ml lichid.
Voi încerca această metodă eu însumi pentru a confirma acuratețea ei și, de asemenea, pentru a documenta imagini).
 

Attachments

  • I0tVabOnXC.jpeg
    I0tVabOnXC.jpeg
    1 MB · Views: 24

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Nu trebuie să încercați, nu va exista niciun rezultat. Efedrina este distilată doar cu vapori de apă în stare liberă. Aceasta este doar o pierdere de timp.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Nu am o modalitate de a extrage pseudoefedrina din medicamente lichide, dar cred că ar trebui să fie posibil să se utilizeze metoda A/B. Adăugați solvenți organici nepolari la medicamentul lichid - separați faza organică - adăugați acid diluat la lichid - filtrați - adăugați alcalin la PH10 - extrageți - uscați - ventilați - filtrați.
 
Top