Question Looking for a vendor EFEDRINĂ PASTILE/TABLETE EU

Cufa_batko

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 25, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Caut furnizor pentru pastile de efedrină bune și ieftine în UE. Im situat în Bulgaria, dar aici nu pot găsi nimic bun. Vă rog să mă ajutați!!!
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Efedrina este prea reglementată pentru a o obține = dacă există vreo șansă ca cineva să o aibă = potențial mare LE provoke (știu despre ce vorbesc am fost în joc de ani de zile)
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
30
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
este ciudat pentru că o mulțime de EPHEDRIN a fost din Bulgaria, și eu mă uit :)
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Și eu sunt din Bulgaria, omule. Aveți pseudoefedrină în "nurofen stop cold", trebuie doar să o extrageți.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Vorbea despre efedrină, nu despre pseudoefedrină, nu-i așa? în urmă cu aproximativ 2 ani a fost posibil să se obțină mai multe ampoane de efedrină de la BG, dar acum nu știu, am ieșit din aceste lucruri pentru o vreme...

dacă te ajută....poți încerca să cauți,să întrebi,să cauți pe cineva din România...Există o companie mare care produce pastile de efedrină perfecte pe care le poți extrage perfect..numele produsului este Efedrina Arena(companie germană care operează în România)cutie cu 1500 pastile(75g) pentru 500-700 euro...

Succes
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
30
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Mate INTERPOL l-a închis în urmă cu câteva luni,
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Da, dar am o nouă informație bună ..sunt încă posibile, undeva este o cantitate mare în stoc 🤪😗😉😉
 
Top