Etazene(Etodesnitazene)

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
A lucrat cineva cu această substanță chimică?Rezultatele amestecării heroinei cu ea sunt bune?Am auzit că este mai sigură decât fent. dar încă foarte puternică.Nu sunt sigur de rutele de utilizare și dacă merită când este amestecată cu heroină, deci dacă cineva știe mai multe ar fi apreciat.Pot discuta și despre sinteză dacă cineva este interesat.

A0CNPnqdWM
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Bună ziua!
Având în vedere datele disponibile din studiile preclinice, etodesnitazena (și alte substanțe psihoactive din acest grup) este extrem de toxică la doze echivalente, iar raportul terapeutic între activitatea analgezică și cea de deprimare respiratorie este foarte îngust (în cazul utilizării intravenoase). Iar în cazul utilizării pe cale orală, există șanse mari de a experimenta doar efecte secundare și efecte analgezice fără euforie.
Nu vă recomand să o amestecați cu heroina. Faptul că această substanță psihoactivă este mai sigură este un mit (dacă luați în considerare datele cercetării). Potrivit lui Walker E. A. și Morgan M. M., toleranța și dependența sunt aceleași ca în cazul morfinei.

Dacă doriți să aflați mai multe informații - contactați-mă!
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Vă mulțumim pentru cunoștințele dvs. foarte apreciate.Ce zici de fumat?Am recenzii mixte despre acest ROA.Impregnarea în materie vegetală oferă rezultate bune din experiența dvs.?De asemenea, nu pot găsi informații despre solubilitate.acetonă, IPA?
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Bumpity bump! Mai este disponibil pe undeva acest RC?
 

RCvendor4

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
este bun, dar nu durează mult, la fel ca fents
 
Top