Etometazen

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
Bună ziua,
Poate cineva știe acest număr de cas chimic?
Sau poate poate împărtăși metoda de sinteză?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Metoda de sinteză pentru compusul analog (etonitazen):
VzVbLA1WrN
 

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
HLXOiCwcx8


Molecula finalizată ar trebui să fie astfel
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Disponibilă undeva? Vă rugăm să DM dacă este posibil D:
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
etometh.info pare foarte ciudat, dar acesta este site-ul real al furnizorului real care (sunt destul de sigur) a inventat acest derivat etazen
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Etometh este legal, întotdeauna comand de acolo și întotdeauna îl primesc, dar durează în jur de 10 zile sau cam așa ceva în expediere, deoarece este în Polonia. Este o substanță chimică puternică, dar nu atât de bună, deoarece are un timp de înjumătățire atât de scurt și toleranța va crește foarte repede
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Aceasta este de fapt o zenă destul de ușor de găsit pe clearnet, dar nu sunt cel mai mare fan. destul de scump, deoarece toleranța ta va crește vertiginos și 1g îți va dura doar o zi după o săptămână de utilizare.

De asemenea, foarte periculoasă și nu foarte euforică, doar sedativă ca un benzo :(
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Trebuie să nu fiu de acord, unul dintre singurele opioide care îmi dă o euforie dumnezeiască reală. Sedativ ca un benzo, da, și pentru mine, de asemenea, distruge memoria ca benzos, dar nu într-un mod atât de puternic.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Oof damn mă bucur sincer pentru tine! Îl am din nou pe aici. și să-l cumpăr doar pe clearnet, deoarece este încă neprogramat. Stuff arde nasul meu ca nimic altceva, deși, la punctul în care eu sunt plâns de cele mai multe ori. Foarte caustic și mă îndoiesc că nasul meu va fi atașat de fața mea în acest ritm lol. Sincer, doar mă face să mă simt ca un retardat bartard care adoarme constant și se trezește confuz ore mai târziu. xD
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
La naiba, asta sună ca și cum ai lua mult prea mult hahaha. Am vape-l cu o țigară electronică, nu doare în plămâni și mă pot menține activ și funcțional. Am fost, de fapt, pe o pauză de la ea pentru mai mult de o lună întreagă. Asta a fost cea mai lungă perioadă din vara anului trecut hahah
 
Top