Furnizori europeni de echipamente de laborator

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Bună ziua,

Devin nebun încercând să găsesc orice furnizor european de echipamente tehnice de laborator toate sunt în China și prefer să nu comand acest echipament acolo din mai multe motive.
Caut un reactor cu cămașă mare și un distilator rotativ mare în vid, există vreun furnizor în Europa pentru acestea?

Mulțumesc.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Bună ziua - Sunt furnizor de echipamente de laborator și v-aș putea ajuta. Sunt vânzător de încredere aici. De asemenea, au o mulțime de produse chimice pentru a furniza.

Salutări
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
BB Forum propune escrow ca garant al afacerii. Dacă aveți nevoie de o afacere sigură, scrieți-mi mie sau altor experți.
 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
sklep-chemland
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Trimiteți-mi un DM și vă voi oferi contactele unui furnizor chinez cu un depozit în UE, astfel încât să nu aveți nevoie de taxe vamale sau costuri de transport ridicate
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Se întâmplă să aveți disponibil pmk în Europa?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Sunt uimit de prețurile lor!

Este posibil să comandați acolo prin e-mail cu o ridicare personală pentru a evita metodele de plată de la magazinul online?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
nu sunt sigur de pick-up-uri, dar sunt legit.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dope, nu am încă un cont bancar anonim, așa că nu pot comanda nicăieri fără opțiunea de ridicare și plată în numerar.

Achiziționat AMZ giftcards pentru 3k astăzi lol și 2k nu poate fi folosit pe AMZ acum, deoarece produsele nu sunt disponibile ca cadouri fml
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8

Doriți să împărtășiți? Am făcut doar cantități mici înainte și acum că vreau să absolv, sunt cam pierdut în prețuri și furnizori.

@topic
Amazon este în Europa, puteți obține sticlă chiar și pe acolo acum. China are cea mai ieftină sticlă, cred, dacă vrei sticlă europeană, mai bine ai piper în fund, ai un motiv legitim sau te înscrii la cursuri de chimie la universitatea locală, astfel încât să ai o poveste de acoperire.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Bună ziua . Sunt acum în procesul de comandă de echipamente. reactor cu cămașă, 10L rotovap, echipamente de răcire încălzire, încălzitor, pompă de vid. Google beirtam reactor cu dublă cămașă aruncă imediat producția de substanțe psihoactive utilizarea principală. Comanda Europa. la o companie decentă normală (eu nu am nimic de-a face cu asta, prietenul meu ajută). 480 kg va fi greutatea încărcăturii pentru transport. conținutul pachetului: instrumente tehnice de laborator pur și simplu. Mă gândesc bine, nu e bine? poate are cineva o soluție sigură? Tocmai am citit aici pe forum că există și furnizori europeni, nu cât de mare este diferența de preț
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Bună, tuco, pot comanda de la oricare dintre marii furnizori de produse chimice:
Simax
Duran
preț de catalog + taxa mea (5-20% în funcție de furnizor și articole) + transport
termen de livrare aproximativ o lună
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Am o mamă în cadrul unei mari companii de chimie, astfel încât echipamentul și substanțele mele chimice sunt aproape furate din depozit :D :D
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Mai aveți nevoie de ea?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A fost fixat cu mult timp în urmă, dar nu este rău să ai informații despre ceea ce ai.
Mulțumesc.
 
Top