Kituri de testare a fentanilului

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Aș dori să alcătuiesc kituri de testare ieftine pe care le voi oferi la preț de cost pe toate DNM-urile. Mă poate ajuta cineva cu acest lucru? Pot fie să le cumpăr, fie, dacă pot învăța tehnoredactarea, să le fac eu însumi. Trebuie să combatem acest cancer! Rahatul ăsta a scăpat deja de sub control!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/heroin-assessment-protocol.419/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
De ce nu cumperi precursori în schimb și îți faci propriul medicament, că vei ști ce conține și va fi mai ieftin.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Nu folosesc și nu doresc să folosesc opiacee. Am pierdut prea mulți prieteni și rude din cauza aditivului ascuns și vreau să ajut la informarea utilizatorilor. Nu am o problemă cu fent sau cu orice alt medicament, dar am o problemă când nu este etichetat ca atare și oamenii continuă să fie uciși.

De asemenea, nu sunt chimist. Am lucrat cu câțiva chimiști de-a lungul anilor și este ca și cum ai strânge pisici!
În acest moment, mă mulțumesc doar să cumpăr produsele și să mă concentrez asupra marketingului.
Chiar dacă îmi fac timp să citesc ghidurile și să fabric ceea ce am nevoie, există problema timpului, iar eu nu pot purta mai multe pălării.
Pot vinde orice, dar este nevoie de concentrare și timp.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Salut omule, îmi pare rău pentru pierderea ta. Îți recomand să folosești reactivi Marquis și Mecke. Am făcut topic cu manuale de sinteză, Sinteza materialelor pentru testare PAS. De asemenea, puteți cumpăra benzi de testare din diferite magazine. Am văzut o mulțime de ele.
WF8VKGl1N9
 
Last edited by a moderator:

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Excelent! Mulțumesc!
Am înțeles corect că banda de testare este mai eficientă în testare atunci când fent este amestecat în?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Când se amestecă în nu cât de mult da.
 
Top