Fentanil vs Zenes?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Mă întreb care ar putea fi părerea oamenilor cu privire la acest aspect. Fenafnyl și compușii înrudiți, precum și familia zene ca întreg sunt ceea ce mă interesează.

Ambele sunt foarte puternice, dar ce diferențe calitative există în experiența oricărui medicament?

De asemenea, se pare că opiaceele sintetice foarte puternice nu au la fel de multă euforie ca heroina tipică, conform a ceea ce am citit online. Este adevărat acest lucru?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nu puteți trata toate opiaceele din familia Fentanyl ca fiind una și aceeași, există diferențe mari în ceea ce privește potența și siguranța. De asemenea, euforia, constipația, greața etc. sunt foarte diferite. Habar nu am despre Zenes, nimeni nu le place cu adevărat, cred că este o stradă fără ieșire.

IMHO cel mai favorabil membru al fentanoidelor este Car-F, care nu are o acțiune prea scurtă, oferă euforie la fel sau mai bună decât H și este mult mai sigur (cu condiția să fi fost tăiat profesional). De asemenea, bate H în ceea ce privește constipația și greața, aceasta din urmă fiind un pic problematică în cazul drogaților înrăiți, deoarece au învățat să iubească vărsăturile la fel cum consumatorii de amfetamină iubesc senzația de arsură în nas.

Originalul F este pur și simplu o porcărie din punct de vedere recreațional.
 
  • Like
Reactions: vis

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Există alți analogi de fent pe care îi recomandați în afară de Car F? Pur și simplu prea puternic pentru a mă simți în siguranță, indiferent de precauțiile luate.

Am citit 3 metil fentanil (încă prea puternic pentru dorințele mele) este bun, și alfa metil fentanil.

Ce analogi de fentanil au "picioare", adică o durată mai lungă? Se pare că fentanilul și medicamentele similare suferă de necesitatea de a redoza în mod constant, ceea ce ar fi frumos să nu trebuiască să se ocupe de asta.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
F în sine este o porcărie, din câte mi s-a spus, CarF și alte variații cu 4 substituenți sunt cele mai bune, în special esterul etilic al CF (jumătate mai puternic decât CF) și 4-metoximetil-F (aproximativ la fel).

Nu vreți nimic cu o durată mai lungă decât CF, care în realitate este puțin mai mică decât H. Există unele variații cu o durată foarte lungă, dar nu sunt atât de plăcute și, cel mai important, provoacă o dependență fizică aproape instantanee și foarte puternică. Se pare că, cu cât receptorii sunt saturați mai mult timp, cu atât dependența apare mai repede și mai greu.
Persoanele pe care le cunosc și care folosesc CF și altele de acest tip fac acest lucru prin pulverizări nazale și preferă acest mod de administrare, deși au folosit ace (IV) mult timp înainte.
 
  • Like
Reactions: vis

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Am citit multe despre zene și ar trebui să fie foarte stimulante, mai mult decât alte opioide. Oamenii le descriu ca pe un speedball molecular și oamenii spun că sunt foarte euforici. Nu am citit nimic despre lipsa de euforie... Mai mult decât atât, acestea sunt substanțele care creează cea mai mare dependență de pe această planetă.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Bine posibil, eu nu am experiență de primă mână, eu spun doar ce concluzionez din ce spun oamenii în care am încredere și cei în care nu am încredere. Și am avut impresia că Zenes după o scurtă perioadă de timp a lăsat oamenii nemulțumiți.
Ceea ce știu însă este că nu se poate obține totul într-un singur pachet, pur și simplu nu funcționează. Combinația de stimulente puternice împreună cu opiacee transformă pe toată lumea într-un ticălos paranoic de prim ordin. Deja Cannabis + Speed îi face pe oameni nesuferiți. Nu la o singură utilizare, desigur, dar dacă se face mai des, pare inevitabil.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Curioși să încercați " zenes"
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Acum câteva zile am primit un gram de Protonitazepyne și trebuie să spun că sunt foarte entuziasmat de acest Stuff.
Am o toleranță ridicată pentru că iau 1 000 mg de Substitol (morfiumsulfat pentahidrat) pe zi, iar chestia asta m-a uimit... Este mult mai euforic decât orice alt opioid pe care l-am făcut, de lungă durată și... Nu știu dacă stimulent este cuvântul potrivit pentru asta... cum ar trebui să spun...? Se simte ca o bunăstare pură și sunt fericit că am avut doar un gram de amestec 1:3. Dacă aș avea mai mult, cu siguranță nu mi-aș lua mâinile de pe el. Cred că dă foarte multă dependență, așa că aveți grijă cu ea.
 
Last edited:

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Și o spun din nou, am o toleranță ridicată. Chestia asta este al naibii de puternică și oamenii care nu sunt obișnuiți cu opioidele ar putea muri din cauza dozelor mici.
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Am avut un amestec de bromazolam/metonitazene/Etonitazepyne 1:1:1:30 (manitol) și a fost cea mai tare chestie de pe străzi de ani de zile, merge bine arunca metadonă, basicaly toate iubit (nod instantanee și buzes euforic peste corp). Este mult mai dependentă decât fent, gândul bun este că oamenii au încetat să se injecteze, ar putea fuma un punct și ar fi bine.
 
  • Like
Reactions: pvp
Top