Câteva date de bază, dar cele mai importante despre amfetamină

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Bună ziua.

Poate că cineva își va salva viața sau sănătatea, cunoscând aceste fapte destul de noi observate în propria mea laboratua.

1. Amfetamina nu funcționează întotdeauna la fel, chiar dacă este luată dintr-o singură baie (gătit)
- Corpul dumneavoastră se va umple uneori de această substanță. Știu, este greu de acceptat, dar corpurile celor mai mulți utilizatori a-dedicați vor fi - din când în când - supraalimentate de consumul incontrolabil. Acesta este motivul pentru care uneori porțiunile dintr-o sursă, pungă sau baie vor funcționa pentru tine total diferit. Dacă aveți problema că lucrurile dvs. nu funcționează practic, chiar dacă au funcționat data trecută - încercați să faceți o pauză de minim 2-3 și cel mai bine 4-5 săptămâni de la dependența dvs. albă.

- Am observat că organismul tău este fericit când primește a-amină doar până când nu are suficientă. La fel ca în viața reală - nu vei fi fericit dacă primești mai mult din ceva de care nu mai ai nevoie, chiar dacă înainte - îți făcea visele să devină realitate. Trebuie să ai din nou nevoie de ea pentru a fi din nou mulțumit din plin de ea.

2. Îți poți face corpul să urască a-amina foarte repede "din greșeală".
- Cea mai rapidă modalitate prin care vă puteți face o problemă reală cu a-amina este să vă faceți corpul să se teamă de ea. Acest lucru vi se poate întâmpla chiar și după ani de autodistrugere dedicată și activă. Cum să faceți a-amina inactivă în cel mai scurt timp? Trebuie doar să vă ingerați cu sonda contaminată periculos. Cea mai devastatoare este, în mod surprinzător, nici măcar o otravă de creștere în greutate de vreun fel (15 cești de cafea echivalent în cofeină într-un gram? Se întâmplă - credeți-mă...), ci DIN LUAREA UNOR PRODUSE Prea ACIDICE! Sacul dvs. de digestie (mai târziu, cu siguranță mai puțin) are capacitatea de a produce cu ușurință acid sub formă de HCL, astfel încât să poată să niveleze cu ușurință tipul prea bazic, dar când a venit vorba de acid nivelat - se poate întâmpla practic numai mai târziu, după ce a făcut drumul mai departe. Acest lucru înseamnă că, dacă veți lua prea multă substanță prea acidă, aceasta poate duce la arsuri stomacale simple. Dacă va fi prea grav - corpul dumneavoastră poate decide să inactiveze total pentru dumneavoastră substanța din cauza căreia acidul a ajuns în dumneavoastră. Organismul se poate gândi - dacă nu-i va mai plăcea x, nu ne va mai aduce doze prea acide din aceasta. Cunosc mașina de întoarcere pentru un astfel de proces, dar nu o voi împărtăși aici. Voi sunteți nebuni.

PS
Puteți avea această problemă și cu diferite substanțe, dar aciditatea excesivă a a-aminei este incredibil de frecventă în principal din sinteza neechilibrată Al/Hg/P2NP (nu o pot numi chiar amator) "vom încerca și vom vedea".

3. Chestia numită "psihoza amfetaminei" nu mai poate fi preocuparea ta.
- Nu inhalați a-amină. E simplu așa. Folosește-o pe cale orală, astfel încât ficatul tău în primul rând să o curețe și în al doilea rând să se ocupe de dozarea ei în timp pentru creierul tău neproductiv. Dacă o trageți pe nas - o bună parte din șarpe este preluată imediat de vasele de sânge către creier, fără să consultați sistemele care funcționează în mod normal. Cel mai rău scenariu se întâmplă atunci când dozați, dozați și apoi uitați să o dozați - și imediat ce vă dați seama - luați o porție prea mare. Creierul tău poate (de obicei în a 3-a zi a buclei tale de workaholic, nu mai devreme) să creadă că te pregătești să pui capăt acestei nebunii și "psihoza amfetaminei" este reacția pentru transformarea bruscă a speranțelor sale mari de a merita în sfârșit după tot acest rahat - odihnă - în "Unde te duci prietene? Abia am început să petrecem, așa că continuă naibii să muncești și să ne distrezi, nenorocitule!". Dacă nu ați avut parte de ea, nu o veți înțelege. Suficient pentru a spune că atunci când începe - Ai aproximativ 80% din întâlnire psihiatrie ambulatorie (poate nu pentru prima dată).

Prietenul meu se ruga (în genunchi) de niște întâlniți întâmplător (undeva pe stradă) nevinovați și suspecți de bunică să nu-l filmeze. "Vă rog doamnă, nu mă filmați, vă implor!" :D

4. Poți crede că poți zbura, dar adevărul este că există o mare probabilitate să fii înșelat. Dealerii oferă adesea metamfetamină cu miros de amfetamină doar ca produs tipic atunci când nu mai au stocuri.
- Probleme?
a) Sfârșitul îngrozitor și dramatic al "călătoriei" tale, în loc să fie ușor de rezolvat prin 1-2 beri și o revenire calmă - normală.
b) Degenerare nervoasă deoarece m-amph este puternic neurotoxic.
c) Luarea a ceva pentru care poți să nu fii pregătit, de care nu ești conștient, care te poate îmbolnăvi, care te poate face să fii tratat greșit în spital sau ceea ce îți poate pune capăt carierei atunci când va veni vorba de testarea drogurilor de orice fel.
d) Poate face chiar și ceva care nu pare atât de rău. Te poate face - a.amine hater (ca mine timp de doi ani când mi-a fost vândut așa pentru prima dată când am încercat chiar). Poate că sunteți unul? Gândiți-vă serios din nou să încercați porția din sursă bună și să-i mai dați o șansă. A.amina este una dintre cele mai nedrept tratate substanțe din lume. Am încercat 80 de substanțe diferite + și pentru stimulente - nu există o substanță mai sigură și bine controlată (atunci când este bine pregătită și curată). Persoanele care o folosesc pot de obicei să lucreze, să gândească și să facă dragoste fără multe efecte secundare. Practic, nu este dăunătoare atunci când nu uitați să mâncați, să beți și să vă nutriți corect corpul.

PS
Nu vă supărați întotdeauna pe dealeri pentru acest tip de gândire. Unul pe care îl cunosc a fost bătut când a vândut o substanță o dată și nu mai avea ce să vândă mai târziu aceluiași tip :D Oh, și uneori vând acest amestec sub numele de "Flex" pentru că este rău să iei metadonă, dar este cool să iei "Flex" :D
 
Top