Pentru cumpărătorii de F1000 sau oricare dintre produsele din China

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Caut persoane care au experiență în cumpărarea de China sau sintetice de la furnizori care pretind că au cantități mari. Practic, întrebarea mea este cât de mult se taie acestea de obicei ia. Știu că depinde de numeroase variabile. Dar, de exemplu, dacă ați avea 10 grame de F1000, cât de mult ați tăia-o? Majoritatea celor pe care le găsesc sunt doar dependenți care spun că au nevoie doar de
Iv .2 și continuă să menționeze cum este mai puternic decât ceea ce primesc pe stradă sau m30s. Sunt doar curios dacă aceste produse merită?
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Hei, prietene, te pot ajuta dacă vrei. Știu raportul cum să îl transformi în roci.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Am cumpărat 250 g de MDPV mediu puternic din China vara trecută, dar era tot o înșelătorie. Cumpăr doar narcotice gata preparate, cu cât mai puternice cu atât mai bine. Încearcă să găsești vânzătorul potrivit, de preferință o minte întunecată care "dă-o dracu' de lege"
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
încă mai am coșmaruri când alice și kevin (bo peng) de la kk.pu mi-au expediat 5 kg între apvp, bk mdma, 4 fa,mxe și jwh 250 într-un nenorocit de sac negru de gunoi, iar comanda a venit.
 

mrshootyouup

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 19, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Cine are f1000 sau cw? Am nevoie în vrac de căutare pentru vârstele dracu
 
Top