Question Scoaterea forumului de pe clearnet

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Mă întrebam dacă ar fi o idee bună să găzduim acest forum doar pe tor, astfel încât LE să nu poată urmări serverele clearweb și să aducă acest forum minunat
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
De asemenea, cred că nu este bine să operezi pe clearnet.
prea multă atenție din surse greșite.
folosirea clearnetului ca rezervă pentru Bbad, da, este o idee bună
Adică, pe clearnet se poate doar citi, dar niciodată scrie.

Problema de azi este fe nt au pus tot ce le stă în putință să lupte împotriva ei. Acest lucru este 500% anterior pentru moment. Doar pentru a tasta cuvântul este un no-go
așa că fuckt up este. Nu am verificat bara de căutare cu cuvântul, dar acesta este un magnet pentru oamenii nepotriviți
un banner pe prima pagină este poate o idee bună, astfel încât oamenii să știe că sunt aici la locul greșit pentru acest lucru, astfel încât acestea să poată căuta în locuri diferite . și edita setările de căutare pentru cuvântul astfel încât să existe întotdeauna 0 subiecte bara de căutare adevărat este, de asemenea, poate nu o idee rea. nu știu ce credeți voi?
 
Last edited:

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Cred că acest loc ar trebui să aibă o selecție mai dificilă pentru membrii cuzz orice porc vechi ar putea doar să se înscrie și să înceapă să plutească în jurul forumului... sperie piss outtame, aș vrea să am sugestii mai bune.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
MULȚUMESC , sau cel puțin scapă de vitrină și du-te p2p escrow. Furnizorii China vrac trebuie să fie ecranate sau parteneri sau separate de site-ul principal doar 2cents mea
 
Top