Sticlărie pentru SUA

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
După mai multe căutări, singurul furnizor pe care l-am găsit pentru Statele Unite a fost doar CONSTANTYLIOUS777. Aș fi comandat deja, dar ar trebui să comand de pe site-ul său și nu mă simt confortabil fără escrow. Există câteva companii locale pe care le-aș putea încerca, dar mi-am arătat fața ar fi o ultimă soluție. Deci, dacă cineva m-ar putea ghida către un furnizor, ar fi foarte apreciat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Amazon și eBay și Etsy și alte 20 de locuri vând fiecare bucată de sticlă pe care v-o puteți imagina. Cu foarte foarte puține excepții, nicio sticlărie nu este ilegală. Dacă vă îngrijorează faptul că oamenii știu că o aveți, procurați-o sub un nume fals. Cumpărarea de la o persoană fizică pe eBay este mai anonimă și puteți folosi cu ușurință o cutie poștală și un nume fals.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Așadar, singurul moment în care trebuie să fiu cu adevărat îngrijorat este atunci când fac o actualizare a unui reactor chimic?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Trebuie să căutați legile din statul dumneavoastră. Iată un copy/paste
. În Statele Unite, este ilegal ca o persoană să dețină, să fabrice, să cumpere sau să vândă un balon cu trei gâturi și fund rotund, cunoscând, suspectând sau intenționând ca scopul balonului să fie fabricarea de substanțe ilegale sau controlate.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Așadar, aș putea să vă vând un balon cu două gâturi fără să-mi pese ce faceți cu el, dar un balon cu trei gâturi, la naiba, nu.
Glumesc, din punct de vedere tehnic este ilegal să vinzi cuiva ceva dacă suspectezi că ar putea comite o infracțiune cu acel lucru. Nu ți-aș putea vinde o cană de benzină dacă ai spune că ai de gând să dai foc la casa cuiva
 
Last edited:

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Oh, bine. Cred că voi face delta 9 atunci lol. Canabisul este legal aici, deci
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Și majoritatea echipamentelor locale sunt vândute chiar de produsul de distilare pentru canabis. Ei vor fi prea drogați pentru a cade 🤣
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Există o mulțime de motive legitime pentru a practica chimia ca hobby. Toate aceste echipamente ar putea fi utilizate pentru a distila uleiuri esențiale pe care le vindeți la piața fermierilor. Doar obțineți-l de pe Amazon sau direct de la Vevor.
 
Top