Question Aveți îndoieli cu privire la mefedronă

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Vreau să discut câteva lucruri despre Mefedronă, sper să îmi acordați prețioasele dvs. 10 minute

(1) Citesc sinteza 4mmc pentru ultimele 1-2 luni și sunt foarte interesat să fac 4mmc. Nu am nici o experiență în chimie, dar cred că am înțeles 80% din proces și cred că pot reuși acest lucru, mi se pare ușor aceasta "Sinteza de Madre". Voi ce părere aveți despre această sinteză? Sau îmi recomandați altceva?
am nevoie de o sinteză ușoară și mai puțin consumatoare de timp și mai mult randament.

(2) Al doilea lucru este că nu pot găsi 2b4mp, așa că mă gândesc să fac asta, dar 4-metilpropiofenona este, de asemenea, cred că reglementată în ____ (nu voi spune numele țării, dar începe cu IN și este una dintre țările cu cea mai mare populație), deoarece vânzătorul cere documente "certificat de utilizator final EUC" pentru a cumpăra acest lucru. Deci, știți cum pot obține 2b4mp sau 4-metilpropiofenonă neoficial?

( Știu că este o prostie, dar avem vreun coleg chimist din țara mea aici?)

(3) Mă gândesc că atunci când voi avea toate lucrurile pregătite, voi cere ajutorul unor chimiști cu experiență, ca un mic grup sau ceva în care să postez o poză când sunt confuz și să cer sfaturi (sper că unii dintre voi se oferă voluntari pentru asta)

(4) aceasta nu este legată de sinteză, ci de modul de consum, unde locuiesc eu, oamenii amestecă 4mmc cu tutun de mestecat (se numește rajnigandha) îl amestecă și îl pun în gură și fac salivă (scuipă), dă senzație de arsură pe limbă, se simte foarte euforic și energic și acest sentiment durează 30 de minute sau ceva de genul, ei scuipă saliva din gură, și apoi repetă acest lucru din nou, 1 gram le durează 3-4 încercări ale acestei metode. Deci, ce părere aveți despre această metodă de consum și care sunt celelalte modalități de a consuma această substanță?


În regulă, mulțumesc pentru timpul acordat, sper să mă ajutați în comentarii, acesta este unul dintre cele mai bune forumuri pe care le-am întâlnit.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Puteți găsi cu ușurință 2B4MP din China. Vânzătorul îl va deghiza astfel încât să nu fie descoperit de vameșii indieni. nu are nevoie de niciun document
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Mulțumesc, nu știam asta, chiar dacă vama o descoperă, vor face ceva sau doar o vor arde?
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Trebuie să plătiți o sumă mică de taxe vamale, de obicei de la câțiva dolari la câteva zeci de dolari. Dacă nu plătiți, nu vă vor da pachetul și nu se vor strădui să inspecteze pachetul.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Nu reușesc să găsesc niciun furnizor, aveți recomandări?

Am găsit un furnizor de 4-metilpropiofenonă, dar acesta ar adăuga mai multe etape la sinteză
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
cele mai multe din China vânzător toate vinde 2B4MP, PM
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
BK4 și MA HCl puteți achiziționa cu ușurință de la vânzătorii chinezi fără probleme, ei oferă clearance-ul vamal și ei relable mărfurile.

sinteza la rece este foarte ușor de realizat, nu este necesară monitorizarea constantă a temperaturii
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/4-mmc-synthesis.9187/
 
Top