Heisenberg, ce sunt bătăile alea nebunești din videoclipurile forumului BB?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
De fiecare dată când administratorii forumului BB lansează un nou videoclip, ceea ce mă atrage nu este sinteza propriu-zisă, ci muzica de fundal. Îmi plac la nebunie ritmurile, fiecare dintre ele. Le pun când gătesc cristal, în special cele de la cea mai recentă D-metamfetamină prin acid L-tartaric. Serviciile de detectare a muzicii sunt la fel de proaste ca întotdeauna și nu detectează niciunul dintre ele. Tu compui muzica? Asta ar fi o nebunie!

@HEISENBERG, ai putea împărtăși piesele cu membrii? Vreau să spun că puteți utiliza FFmpeg pentru a extrage întreaga pistă audio din videoclip, tăiați și redat separat, dar acest lucru produce doar audio comprimat și sunete (cum ar fi turnarea) suprapune evident muzica. Vreau să le obțin în calitate FLAC. Dacă externalizați piesele, probabil că pot descărca fișierele eu însumi, cu condiția să împărtășiți numele, altfel, dacă administratorii BB sunt compozitorii, am aprecia dacă ați împărtăși FLAC-urile.

În viitor, aș sugera crearea unei secțiuni în forum pentru muzica din videoclipurile forumului BB. Acestea au acest vibe nebun Breaking Bad la ei. :cool:(y)
 
Top