• Witamy w polskiej części forum. Pamiętaj, że publikowanie kontaktów (Jabber, Telegram, Signal itp.) będzie skutkować permanentnym banem! Jeśli zdecydujesz się kupić lub sprzedać coś bez użycia konta escrow i stracisz pieniądze, nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Marijuana News Salut frații mei slavi!

KingBear

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
În semn de apreciere pentru primirea călduroasă pe care am primit-o de fiecare dată când v-am vizitat, aș dori să împărtășesc câteva dintre descoperirile mele.

Sper că nu voi avea probleme pentru asta!
Încerc doar să împărtășesc ceea ce am găsit cu oamenii care au fost cu adevărat buni în existențele mele.

Dacă cineva este interesat de o înaltă calitate, semințe de iarbă de mare potență gratuit (chiar și transportul maritim, da!) Lasă-mă să știu în comentarii!

Există un număr limitat de ele rămase gratuit. Sper că unii dintre voi vor avea șansa de a le apuca înainte de a fi toate plecat! (Please dont be greedy and leave some for the others)

Vă mulțumesc încă o dată... și vă rugăm să nu încetați niciodată să vă faceți viteză și iarbă!

Cu respect,
Bear
 
Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Bună dimineața, frate. Sunt interesat să particip la această distribuție caritabilă.
 

KingBear

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Trimiteți-mi un mesaj pentru detalii
 
Top