• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Another City Bună ziua, Slovacia

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Bună, a existat o cameră slovacă activă în trecut, după ce grupurile locale au fost închise, dar administratorii și-au revenit și au restabilit-o. Mai există membri activi?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
În mod clar, acestea sunt ..... Nazdarek
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Helou helou paradička... ce faci aici sau ești doar un membru pasiv?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Nu este primul meu forum, dar este absolut cel mai bun în ceea ce privește ideile și puteți învăța multe aici .... Și sefks nu au nici o problemă să explice pentru a ajuta cu orice am apela îmi place aici. Ce zici de p2p a încercat cineva ?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
p2p Am experiență, dar nu aici ... pe bohemia am câteva experiențe cu albanezii super cu americanii invers (nici bunuri nici bani)... dar aici nu am încă experiență
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zdravim Vas
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Salut Spiritus bine ai venit... nu ezita să te prezinți la .... pentru a putea începe să construim structura subiectelor pe care le vom începe aici
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Sigur, sunt doar un începător în momentul de față, încercând să-mi dau seama cum să scot pseudoefedrina din Modafen pentru că nu pot ajunge la un alt precursor de metamfetamină
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Nu folosiți modaphene este o porcărie scumpă. Băieți, trebuie să futeți tot câinele, nu există nicio cale. Pot să vă dau un sfat sau să vă îndrum spre locul de unde provine zahărul, dar să vă fut Slovacia.....
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Ar fi minunat, aș fi foarte recunoscător să învăț ceva nou. Nu ezitați să îmi scrieți voi fi foarte fericit.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Nu super @maserkooo vă rugăm să începeți un nou subiect în care ați putea elabora, astfel încât alții să poată învăța
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Sfatul meu este să purtați întotdeauna un prosop umed mare și să vă păstrați calmul în orice situație. Accidentele fac parte din meserie, așa că trebuie să fiți întotdeauna pregătiți pentru ele, iar un cap limpede este
calea de urmat.
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ahooj ahoj aj ja ta zdraviim
 

hreskovladoo3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Caute.poate cineva să facă rost de efedrină lichidă ?
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Deoarece efedrina și pseudoefedrina este subiectul pe care îl abordați aici, am inițiat o discuție separată pe această temă, astfel încât alți utilizatori să o aibă într-un singur loc
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Dacă doriți suficiente zaharuri pentru puțin € căutați farmaciile online din Spania (respidina)și Italia (reactine duo) nu au nicio problemă în a trimite 100 de cazuri. Sau căutați un contact în Polonia (cirrus,sudafed pseudoefedrina espefa) Și dacă sunteți începător cea mai ușoară extracție este sudafed. Acolo veți învăța diferite tehnici o mulțime de încercări și erori . Și mai ales vpn pay și google fără cineva care sa te învețe nu e greu deloc dar eu sunt autodidact și de 5 ani citesc și citesc în fiecare zi iau notițe . După părerea mea și ce mi se potrivește cel mai bine este shake &bake one pot . Nu o fac pentru afaceri o fac pentru mine pentru calitatea care este în Slovacia.
 

hreskovladoo3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Băieți, aveți pe cineva verificat de la care să pot cumpăra metamfetamină și să nu fie vreo încurcătură? Pentru că am comandat deja de două ori prin întuneric și a doua oară prin telegramă și tot a fost o prostie. Mă puteți ajuta, vă rog? și încă mai caut pe cineva care se ocupă de cărți albe și de transferurile Paypall și Western. Dacă m-ați putea ajuta v-aș fi recunoscător
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
:) Bună ziua tuturor Aș dori să vă cer un sfat, vă rog aveți vreo experiență în P2P ? Care este cel mai simplu mod de a face fenilacetonă din materiile prime locale "disponibile"? Mulțumesc.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
pentru materii prime aș recomanda gordon ramsey sau constantylious, constatylious este un furnizor din polonia au tot ce aveți nevoie pentru meth cel mai simplu mod de a face P2P este de a face de la P2NP creatorii forumului au făcut un cum să video este ușor dacă urmați videoclipul exact astfel încât nu e nimic să meargă prost
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
În nici un caz prin p2np nu este o metodă inutil de lungă și de producție scăzută. Cu siguranță studiați mult pentru a găsi calea corectă. Sunteți pe drumul cel bun p2p al/hg amalgan😉
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ultima dată am făcut deja amfetamină din p2np, doar că nu știu exact cum să fac amfetamină - metamfetamină... Sunt autodidact, studiez de la elementele de bază de unul singur, așa că vă rog să nu mă urâți
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Din păcate, din materiile prime pe care le avem la dispoziție nu se poate face mare lucru. Doar China. Studiați forumul pentru a obține toate răspunsurile...
 

Frost1828

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Prin aceasta mă refeream și la produsele OTC... Dar p2p are încă un viitor, dacă îmi permiți să te întreb, I2, ai o tinctură dovedită?... Mă uitam la ugerul vacilor după muls, acolo se folosește iod aproape pur, ai putea să-mi dai mai multe sfaturi despre cum să extrag iodul? Vă mulțumesc
 
View previous replies…

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Dacă nu mă înșel, în mod normal, iodul se poate cumpăra de oriunde. Am găsit de exemplu: https://t.ly/oNYMh (prețul este cel care este, dar acesta este primul lucru pe care l-am găsit)
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Aveți nevoie de peroxid de hidrogen pentru tincturi și este deja un lucru foarte mediatizat...
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Zdravim adaugă la comunitatea noastră slovacă, ați observat oferta de muncă introductivă pentru crearea de dead drop în orașele mari depozit minim 100 € ce părere aveți despre asta? Eu cred că sună interesant
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Imaginează-ți că acum nu va mai trebui să aștepți sosirea pachetului tău. Pur și simplu cumpărați ceea ce doriți și obțineți adresa exactă la care se află. Tot ce trebuie să faceți este să mergeți și să vă ridicați achiziția.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Trișorii sunt întotdeauna și peste tot. Nu puteți face nimic în privința asta. Ne vom ocupa cu atenție de orice situație litigioasă.
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
În opinia mea, aceasta este o modalitate excelentă de a extinde această comunitate și de a crea o rețea excelentă care va funcționa ca un ceas. Am corespondat deja cu OutLaw(HR Manager) și sună foarte interesant și promițător.
 
Top