Ajutor și Adive

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Care este cea mai bună dintre 5cladb,,jwh018 și ur144...????
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
5cladb.but there is no way you can source it nowadays.if someone sells it they are most probably scamming you.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro ai vreo experiență despre 7add... vânzătorul meu anterior spune că are 7add, dar nu am experimentat-o niciodată... fac canabinoizi sintetici că y am nevoie de noids puternice... 5cl a fost favoritul meu... dar foarte greu de găsit în aceste zile... doar unul este 7add disponibil... trebuie să știu cât de puternic este și merită.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
cele noi din china sunt toate cb2 numai atât de inactive. este rahat. vezi postarea mea pe 6cl 8fa fir.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
7add nu este unul nou..este unul vechi.dar nu l-am folosit niciodată ..deci aveți experiență în legătură cu acesta.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
dacă este din china este inactiv din cauza ban atm.its nu este bun om, dar puteți încerca singur.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Cum despre Netherland ... este posibil să găsiți noids active de la Pentru că vânzătorul meu a trimis fom Netherland ... yeh toți vânzătorii chinezi sunt trimise inactive și produse chimice gunoi și scammers.so cum voi face .. cumpara sau sinteza...Am citit atât de multe articole despre asta și am o sinteză idia despre ur-144.Ce zici de această metodă de ur144.Pot avea un noid ur144 puternic și activ dacă urmez aceste metode corect..Există cineva de pe acest forum începători ca mine o fac..tnx pentru un răspuns amabil.
 
Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Da. cantități mari doar jwh210. cantități mici adbb, dar care este doar ca 10g și va fi plecat. jwh210 este prima generație cannabinoid și mai slab decât toate cele mai recente. dar este activ spre deosebire de orice alt atleast cantități mari.
 
Top