ajutor necesar Sper că am voie să postez aici, sunt nou pe forum

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Practic, am 10g- 7abf și un kilogram de frunze de căpșuni Încerc să fac condiment k2 pentru prietenii mei care continuă să se rupă de
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
u aveți nevoie de sfaturi cum să pulverizați o substanță pe frunze?
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Da, am 10 grame 7abf, dar nu știu cum să fac spray-ul pentru frunze și ar fi suficient pentru 1 kilogram de frunze de căpșuni? tia
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Ați încercat vreodată clar sau similar? ar trebui să vă ajute să-l pe frunze după amestecarea cu chim.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Aceasta depinde de calitatea substanței și de consumatorul dumneavoastră. Dozajul este selectat din această cauză. De la 10 g la 1 kg pentru cineva poate fi slab. Pentru a înmuia frunzele, aveți nevoie de alcool.
 
Last edited by a moderator:

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Cum funcționează cu adevărat 7abf. Este cea mai proastă substanță chimică cu care m-am confruntat vreodată și nu te droghează cu adevărat. Stau la muncă și nu mă pot mișca pentru că a fost după interdicție. Cum să o descompun? Am folosit 4 solvenți, dar nu e bine cu toți 4. De asemenea, eu folosesc când am chems bun ( 5cl sau 6cl) I gram per 3 zip.. și până. Am de obicei 40lbs frunze la un moment dat pentru a amesteca
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Am uitat că am vrut să vă arăt tuturor o poză cu 7abf-ul pe care l-am primit. Este pur și simplu trist. Arată mai mult ca o floare de orez. Smh
 

Attachments

  • Fmoi12a0wW.png
    Fmoi12a0wW.png
    2.3 MB · Views: 539
  • ZedNWUpaiD.jpg
    ZedNWUpaiD.jpg
    1.2 MB · Views: 475
  • NGYogLQ1Jb.jpg
    NGYogLQ1Jb.jpg
    754.1 KB · Views: 486

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Nu am mai găsit chimicale bune de la interzicere. Dacă conexiunea dvs. actuală nu are "noul rahat bun" pe care oamenii spun că îl au, nici ei nu au. Am pierdut atât de mulți bani, dacă aș fi fost în Vegas, mi-ar fi dat un penthouse comp pentru o săptămână!
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
NIMIC nu va fi bun pentru tine. totul este gunoi. acest site are o grămadă de oameni care caută și nu mulți chimiști care fac de fapt ceva. Nu am reușit să fac nimic să se întâmple...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Este aceasta o încercare de recristalizare sau ce? Spuneți-ne detaliile, vom încerca să vă ajutăm.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Da, suma de bani pierdută este uriașă, am cheltuit probabil în jur de 22 000 USD încercând să găsesc o nouă sursă de încredere pentru oamenii mei și acum am rămas fără bani. Am mers tot în încercarea de a supraviețui pentru mine. Ultimul lucru pe care l-am comandat a fost un copil și am primit doar o parte din copil cealaltă parte a fost luată la oficiul poștal pentru poștă frauduloasă și acum sunt doar înșurubat
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Am împărțit substanța chimică în mai multe părți diferite pentru a o putea încerca cu solvenți diferiți Am folosit toți solvenții disponibili, cu excepția eterului. Niciunul dintre solvenți nu ar putea descompune substanța chimică (în aparență) fără multă muncă, astfel încât, după ce s-ar evapora, mi-ar rămâne tot ceea ce a rămas, astfel încât niciodată nu a ajuns cu adevărat 100%
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Ar părea să fie complet dizolvat și apoi toate chestiile care erau în tigaie ar rămâne pe fund după ce s-ar evapora, așa că nu cred că este nimic, unii oameni spun că funcționează pe unul dintre receptori bla bla bla, dar eu chiar cred sincer că este doar aluat de tort făină de orez ceva de genul ăsta Nu cred că este nimic, dar un fals
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Da. Am încercat everclear, acetonă 100% și alcool Ethel.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Dacă nu s-a dizolvat în nimic, cel mai probabil este un gunoi. China a fost limitată chiar și în cele intermediare, dacă luați reactivi în China, atunci numai pentru un ciclu complet de sinteză.
 
Last edited by a moderator:

goodrc9

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
puteți încerca pulberea 6fa, mai puternică decât 7abf
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Este mai bine dacă îl pulverizați pe frunze de damiana/mullein
 
Top