Question Ajutor cu sinteza A-PHP

islandgato

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Bună băieți, sper că totul este în regulă!

Mă poate ajuta cineva cu sinteza A-PHP? Oamenii spun că este foarte ușor să o fac prin sinteza A-PVP.

Am un furnizor pentru 2-bromo-1-fenilhexan-1-one, pirrolidină, acetat de etil și acid clorhidric deja realizate

Ar trebui să urmez doar aminarea prin sinteza A-PVP?

Simțiți-vă liber să mă ajutați, ar trebui să creștem împreună 🙏
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.de asemenea, trebuie să PRODUC A-php aveți rețeta pentru ingrediente?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Pot, cu o atenție deosebită, să vă ajut să înțelegeți gândurile, să vă indic ce să cumpărați și să vă ajut în întreaga sinteză (trebuie să cumpărați hexanofenonă, halogenat, aminat) plătită, desigur, dar ar trebui să spun că tot ceea ce au nevoie se află deja pe forum :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.dar nu este vorba doar de faptul că trebuie să cumpăr tot restul este cum să producă, trimiteți lista de ingrediente total apoi mă ajutați în producție
 
View previous replies…

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Cumpărați Hexanophenone, Bromine, Pyrrolidine, Puternic stirier (3600rpm) și hotplate pe ea, tiosulfat de sodiu, Carbonat de sodiu, Acetat de etil, 2L balon și condensator și acid clorhidric, Acetonă, Isopropanol este tot ce ai nevoie, pentru mai mult ajutor puteți wrime mine messge dar meu plătit este prețios, așa că trebuie să-mi dea unele impozit, au o zi bună :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Acestea sunt singurele ingrediente de care am nevoie? Nu trebuie să mai cumpăr nimic altceva? Și cum să fac să se gătească? Am nevoie de un videoclip sau de un ghid
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Credeți sau nu, explic într-un mod în care o maimuță ar putea învăța, nu vă faceți griji, voi pleca în vacanță foarte curând, așa că dacă îmi trimiteți taxa acum, veți primi 50% reducere
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
ok această rețetă cu aceste borcane, cât de mult se poate face o dată 1K? vrut cel puțin 2K de o coacere
 
Top