Bună băieți, am o întrebare: cum pot transforma uleiul de metamfetamină în cocaină?

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Am sintetizat metilamină și p2p și apoi am obținut meth oil cu Nabh4

Prieteni, vreau să transform meth oil în cocaină. Dacă fac ph 6, îl pun în congelator și îl amestec cu 70% cofeină, va fi cocaină?
@G.Patton
@WilliamDampier
@HIGGSBOSSON

@HEISENBERG

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Nu există nicio modalitate de a transforma metamfetamina în cocaină.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Nu voi folosi cafeina, am scris-o din greșeală, prietene, trebuie să existe o metodă, se face cu amfetamina, de ce nu cu metamfetamina
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Salut prietene, vreau să vorbesc cu respect, dar: cum ai de gând să transformi amfetamina în cocaină, prietene? Sunt două produse complet diferite, ceea ce propui tu este la fel de absurd ca și cum ai spune: cum pot transforma un câine în pisică..., te rog aici se discută subiecte serioase și dacă nu ești la înălțimea sarcinii, stai departe de a scrie lucruri absurde și fără sens.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
dude, această metodă este reală, știți cum se face, nu comentați dacă nu știți.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Vreau să înțeleg nu cum se transformă metamfetamina în cocaină, ci cum se utilizează metamfetamina ca și cocaina.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
După cum vi s-a spus deja, acestea sunt două produse complet diferite. Nu mai am nimic de adăugat.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Este posibil să obțineți speed pur din ulei de metamfetamină?
Am încetat să mai adaug cofeină Nu știam că este dăunătoare pentru sănătate
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Vreau să o folosesc pe cale nazală, meth-ul nu este foarte popular în țara mea.
 
Last edited:

Lilred

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Lmfao th

Acest lucru este hilairous, dar ceea ce am înțeles din acest lucru este că el vrea să producă ampthimine nu cocaină lmao el vrea să-l miroasă😂🤣🤣🤣🤣
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Da, cred că vrea să știe cum să își transforme baza liberă în sare clorhidrică.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Există un ghid în acest forum, de fapt la acest link: https://bbgate.com/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/

"Producerea clorhidratului de metamfetamină.
Începeți acum barbotarea acestor 1000 ml cu HCl-gas prin balonul Schlenk de 2 L (sau balonul cu fund rotund cu quickfit de vid), în timp ce acest balon de 2 L stă în baie de gheață pe magn. mixer și se amestecă energic. Se verifică frecvent pH-ul și se continuă până la pH 6. Se toarnă cei 1000 ml acum acidificați într-un balon de evaporare de 2 L și se pune pe aparatul Rotavap. Spee~100 rpm, t° = 80 °C, puțin vid=0,8 bar (aspiratorul cu jet de apă este suficient), pentru a menține balonul. După eliminarea prin distilare a aproape întregului DCM, conținutul balonului se transformă brusc din culoarea mierii închise în culoarea laptelui cremos și se usucă până la formarea unei turte rotunde pe fund. Se îndepărtează cei ~0,5 L DCM, aflați acum în balonul colector, și se agață din nou balonul gol. Acum se pune vacuum complet pentru a elimina ultimele urme de apă.

Curățare prin 3 x recristalizare: se introduce o cantitate minimă de DCM uscat fierbinte (40 °C) (sau etanol uscat 98%+) în balon până când se dizolvă ultimele resturi de substanță uscată și se adaugă 4x această cantitate de DCM sub formă de acetonă uscată. Se închide cu dop și se pune 1 oră la congelator. Se formează o masă cristalină solidă de culoare alb murdar cu un strat de lichid roșu închis deasupra. Se decantează lichidul și se repetă acest pas de încă 2 ori și 2 ore. Aveți, pentru ultima dată, cristale albe ca zăpada de clorhidrat de metamfetamină racemică. Greutate uscată = 141,5 g, aproape de randamentul cantitativ."

O altă metodă cu mai puțin echipament și fără gaz hcl, tot pe acest forum: https://bbgate.com/threads/methamphetamine-crystallization-and-ice-manufacturing.465/
Tocmai am citit despre el.
 
Top