Question CUM?! 4mmc Configurație neortodoxă

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Întrebarea mea este următoarea: cunosc pe cineva care, din motive evidente, rămâne privat și, de asemenea, nu va împărtăși detaliile configurației sale, dar din conversațiile în care a menționat lucruri din întâmplare despre modul în care funcționează, mi-am dat seama că lucrează foarte neortodox în sensul că nu utilizează echipamente de chimie, ci căzi și echipamente ușor de accesat care nu par suspecte. Mărimea lotului său de 4 mmc este de 3,75 kg pe lot și face acest lucru în fiecare zi, toată ziua, probabil până la și peste 30 până la 40 kg pe săptămână și acestea sunt cele pe care le-am calculat din conversație. Este uluitor pentru mine tbh.

Întrebarea mea este cum naiba reușesc să facă toate astea, are 2 băieți pe care îi plătește pe kg, pur și simplu nu înțeleg fizic cum pot face atât de mult? Îmi scapă ceva, mă joc cu loturi de 100 g doar ca să exersez, dar chiar și așa este dificil. Vreo idee despre cum sau cum ar arăta o astfel de configurație, ce ar fi folosit etc. Pur și simplu mă nedumerește. Orice secrete ale meseriei de a face o astfel de sarcină ar fi primite cu recunoștință. Sunt numai urechi și vreau cu adevărat să învăț intrările și ieșirile.
 
Top