Cum pot crește volumul cocainei sau chiar să-i dublez volumul

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
AM DOUĂ ÎNTREBĂRI:

1 - Cum pot crește volumul de cocaină? Adică, dacă am 1Kg, pot crește sau chiar dubla acest 1Kg ?

2 - Pot face o joncțiune Din alte elemente pentru a produce o cocaină falsă, dar cu aceleași rezultate De cocaină?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Vă pot sfătui să vă concentrați pe alte modalități de a vă crește profiturile. Practica arată că numai cei care sunt responsabili pentru calitatea produsului și a serviciului furnizat au succes.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Creșteți prețul și păstrați calitatea...
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Sunt din America de Sud și chiar aici Cocaina și mai ieftin este prea ușor de găsit. Există o mulțime de traficanți de droguri care vând cocaină amestecată cu o mulțime de rahaturi, iar clienții caută doar senzația... dacă este "puternică". Uneori ei vând puțină cocaină cu altceva
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Aceasta nu schimbă nimic.
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
I reco
recomand să faceți calitatea bună care ar putea să vă crească profitul
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Răspunsul este da. Le puteți face pe amândouă. Fiind un nesimțit și diluându-ți produsul. Dar doar pentru că puteți, nu înseamnă că trebuie. Pur și simplu nu o face. Nu fi acel tip.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Bună, da, este mai bine să oferi o calitate bună, dar în unele piețe este imposibil, în această zonă America Centrală este plină de produse, dar calitatea și prețul este în jos 6 sau 7 luni în urmă ai vedea material decent și prețurile în formă decentă, dar în aceste zile toți oamenii cer un preț bun, calitatea trebuie doar să treacă proba de crack și o grămadă de adulterant trece această dovadă .Dacă aduceți material bun nimeni nu te cumpără pentru că trebuie să crească prețul, și ce este opțiunea ta? Adulterat produsul O întrebare, este împotriva regulilor spune cum a făcut acest lucru, eu nu vreau să fiu interzis, mă bucur de acest site
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Sigur că este posibil, dar de ce? Vreți să păcăliți oamenii pentru a face câțiva dolari în plus? Mult noroc cu asta. O mulțime de oameni care folosesc droguri sunt oricum la pământ cu norocul lor, ai de gând să-i victimizezi și mai mult vânzându-le gunoi? E aiurea și dacă o faci, sper să înveți pe calea cea grea.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Cred că ceea ce descrieți este economie simplă. Poate că darknet-ul deschide o ofertă bună și oamenii cer produse mai bune la prețuri mai mici. Fă altceva, fii creativ. Există concurență în TOATE piețele, omule. Nu călca pe drogurile tale. Nu e cool.
 
Top