Question Cum ați "descoperit" produsele chimice pentru cercetare?

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Am făcut cunoștință cu cercetarea chimică atunci când, într-o zi, am făcut cercetări despre Bromaz, profilul său de siguranță și legalitatea sa.
Nu am o diplomă în chimie sau în alte domenii conexe pentru a mă putea implica cu adevărat în cercetarea acestor substanțe, dar tot mi se pare foarte interesant.
Sunt curios cum ați aflat cu toții despre acest forum și despre RC în general.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Se numește pharmacore. Dacă comparați o mulțime de medicamente cu acțiuni similare, veți descoperi că acestea au în comun unele structuri de bază. Se numesc schele. Printre schelele populare se numără feniletilaminele, amfetaminele, feniletilaminele substituite (a se vedea Phikal de Alexander Shulgon), metamfetamina, psihostimulantele mdxx, toate bazate pe feniletilamine. Acestea sunt foarte asemănătoare cu catacolaminele precum dopamina, norepinefrina și serotonina. Catinonele sunt un alt schelet psihoactiv. Cuvinte-cheie de cercetare ; schelă de medicament privilegiată și farmacore
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Am dat peste rcs prin spice, am știut că efectul nu poate proveni de la ierburi și așa am început să mă informez.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
PV-droguri. RC-scene. Curba de învățare a crescut pentru profitarea pachetului china
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Am primit vremea de știri de la companiile chimice au fost permițând articole de piață gri la ușă și apoi sa mutat în Japonia, care au o piață de conducere 2006 înainte de care a fost mai ales cuvânt din gură și o hârtie medicală de produse chimice brevetate care au fost create și nu testate
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Cercetez noi substanțe psihoactive de 17 ani. Din păcate, majoritatea țărilor au implementat o legislație analogică, care face ca activitățile noastre să fie ilegale. Dar eu încă presupun că vor mai exista revoluții pe piața drogurilor și vor fi descoperite noi clase de substanțe, așa cum s-a întâmplat cu mult timp în urmă cu JWH
 
  • Like
Reactions: vis

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Sper că threedos va fi promițător 3cb este aproape gata Urăsc că
nomenclatură
Tcb2 a fost în curs de dezvoltare, de asemenea, împreună cu unii compuși de structură inutil zbura am auzit nimic altceva ca sau soare doar fiind pounded în fundul meu
 
  • Like
Reactions: vis
Top