Cum se pune corect LSD?

Solros

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 19, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua tuturor, sunt un entuziast LSD și în curând voi încerca eu însumi file de stabilire a LSD pentru a reduce costurile și a crește stocul, fiind în același timp pentru a oferi calitate și amprente diferite, ceea ce face ca LSD să fie și mai mare în opinia mea. Știu despre dozarea volumetrică și toate cele, dar mă întreb cum aș pune corect filele, deoarece am văzut diferite lucruri pe internet, unul fiind cu picături pe care le consider incredibil de ineficiente, am văzut, de asemenea, oameni care folosesc etanol de înaltă puritate sau vodcă, dar nu va lăsa un gust la file? există înlocuitori, deoarece știm cu toții că filele nu ar trebui să aibă niciun gust. Sunt dispus să învăț și îmi pot permite să încerc singur și să eșuez, dar aș prefera să-mi pun întrebarea și să primesc un răspuns concret din care să învăț, poate un fel de ghid adecvat. Oricine are cunoștințe adecvate, poate scrie un ghid pentru dozarea corectă a 100ug pe, să zicem, o foaie de 900 de file care are 7,5x7,5x inci. Ce material ar trebui să folosesc, ar trebui să folosesc ceva precum etanolul sau îl pot înlocui cu o formă pură de apă? Etanolul va lăsa un gust de alcool?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Urmele de etanol pot rămâne pentru o anumită perioadă de timp, în funcție de ceea ce urmează să impregnați. Dar există șanse mari ca etanolul să se evapore complet.

Vodca poate conține arome care vor lăsa un gust.

Apa este preferabilă pentru impregnare, deoarece este insipidă și inodoră, dar și etanolul va funcționa în unele cazuri.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Există unele versiuni ale L care nu se descompun în apă. Faceți mai întâi un test cu o cantitate mică.
Pe vremuri exista lavanda, care nu se descompunea în apă.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
900 X100uq = 90mg xtal pentru 900 de file aveți nevoie.
folosiți vodcă fără aromă, nu înmuiați pentru că se va distribui și nu va forma file mai puternice și mai slabe pe aceeași foaie.
se face cu pipeta (pipetă, dar puteți ajusta volumele cu o singură apăsare) una câte una dacă doriți rezultate bune și nu aveți o mulțime de xtal pentru a experimenta.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Alcool curat sau denaturat. Atunci când se evaporă, nu va exista niciun gust în exces. Acum, distribuția dozelor în producția pe scară largă: În recipientul cu un număr cunoscut de solvent selectat, punem întregul blotter. Luăm blotterul, scuturăm picăturile în recipient și măsurăm cât solvent rămâne. Toate operațiunile se efectuează într-o cameră foarte rece pentru a evita evaporarea în exces. Măsurând, am obținut diferența - cantitatea de solvent care a fost absorbită de blotter. În continuare, pregătim soluția de concentrație dorită - numărul de doze (câte pătrate avem) la cantitatea de solvent rezultată. Deci, puteți lua un recipient mare și puteți "încărca" rapid mii de doze. Aveți nevoie de mai multe detalii, scrieți.
 
Last edited by a moderator:

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Vodca curată va fi de ajuns. Conform sfatului lui Williams, aflați mai întâi cât solvent absorb filele, apoi preparați soluția. Amestecați xtalul cu dh20 în recipientul în care îl primiți. Mie îmi place să folosesc o seringă și să aplic soluția pe fiecare rând de hârtie absorbantă vertical, apoi orizontal... hârtia absorbantă absoarbe soluția uniform.
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Vodcă și o seringă. 10 ml de vodcă pe 0,1 gram de ac, va fi perfect pentru o pagină. Lăsați să se dizolve, apoi treceți seringa în diagonală de la un colț la altul. (de jos în sus)
 

BLVST

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Am auzit că acetona se distribuie uniform și se evaporă curat cu hârtie de acuarelă de 14lb.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sunt foarte interesat să văd această discuție. În anii '80, am fost făcut să cred că LSD era amestecat cu o soluție de stricnină pentru a-l ajuta să se lege de hârtie. Cât de neștiutoare și naivă am fost :)
(Asta nu m-a împiedicat niciodată să mă bucur de ea...)
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
sună ca propaganda DEA... :D
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
În prezent, citesc o carte intitulată "Acid Test: How a Daring Group of Psychonauts Rediscovered the Power of LSD, MDMA, and Other Psychedelic Drugs to Heal Addiction, Depression, Anxiety, and Trauma" de Tom Schroder.
El vorbește despre Rick Doblin, Michael Mithoefer și mulți alții care au luptat împotriva programării DEA pentru a permite utilizarea acestor psihedilice puternice
în terapie.
El a discutat o mulțime de propagandă anti-LSD din era DEA/Regan care a fost lansată.
În timp ce stricnina nu a fost menționată, multe dintre celelalte lucruri care au fost au fost lucruri pe care le-am auzit prin viu grai ca efecte potențiale ale distracției mele preferate.
Locuiam în Africa de Sud, așa că proganda aia de rahat s-a răspândit în toată lumea.
Găuri în creier, doar o lovitură în plus putea să-ți termine creierul, oameni care își curățau pielea pentru că credeau că sunt portocale, oameni care săreau de la balcoane, convinși că pot zbura. Adică, toate rahaturile astea m-au speriat de moarte înainte de prima mea călătorie (un ohm violet în 1988). După aceea am fost bine, știam ce-mi face acidul.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Am fost sub aceeași impresie... am făcut o mulțime de acid în anii '90 și întotdeauna am avut spasme în coloana vertebrală timp de luni de zile după o beție... un medic mi-a spus odată că a fost de la substanțele chimice care nu au fost curățate în mod corespunzător din LSD am făcut... hmm
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Am fost, de asemenea, curios în legătură cu acest lucru, da, ați putea face acest lucru cu o pipetă individuală, dar acum îmi dau seama că hârtia de tampon distribuie oricum lichidul destul de uniform.
 

Symbiosis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Cât de mult consumați? Nu am avut niciodată această problemă și am avut o cantitate destul de mare de călătorii, dar într-un mod rezonabil distanțate atleast o săptămână în general. Nu ar fi surprins dacă chimiștii săraci care nu au vrut să purifice și să reducă randamentul / profitul nu ar face spălături de curățare pentru recristalizare
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Cred că acei chimiști au ieșit de obicei din afaceri destul de repede - călătoriile lor nu au fost la fel de bune ca ale altora, astfel încât oamenii au ales să cumpere mărci diferite :)
Întotdeauna am crezut în cea cu stricnină din cauza felului în care îmi simțeam gura pe acid, dar, știind ce știu astăzi, a fost probabil psihosomatic, deoarece am mers în fiecare călătorie cu asta ca "cunoaștere", astfel încât mentalitatea mea a fost afectată...
De asemenea, am auzit o mulțime de oameni care se plângeau de probleme ale scheletului - eu am atribuit orice durere pe care o aveam râsului excesiv și dansului...
 
Top