Question cum produc steroizi anabolizanți?

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Cumpărați pulberea și apoi o dizolvați pentru a o face injectabilă.
 

stonebanks

Don't buy from me
Member
Joined
May 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mulțumesc, dar vreau să fac pastile, așa că, am nerd ingredientul sau o recuperare completă, DACĂ nu știi răspunsul, spune-mi somente care acum acest lucru
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Atunci aveți nevoie de steroizi pe care îi puteți consuma fără injecții.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Sunt din China, un steroid, peptidă, furnizor, trebuie să achiziționați produse, vă rugăm să mă contactați.
 

chitownskag

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Depinde ce compus amestecați și cât de concentrat va fi produsul finit...
De exemplu, voi face testosteron Enanthate 250mg/ml...

Lucruri de care veți avea nevoie......
-Testosteron Enanthate pulbere
-ulei purtător (eu folosesc ulei de mct) mulți oameni folosesc ulei de semințe de struguri. Îmi place mct pentru că este mai subțire.
-alcool benzilic (pentru a menține soluția oarecum sterilă)
-Benzoat de benzil (solvent pentru descompunerea pulberii)
-placă fierbinte cu agitator magnetic
-autoclavă (eu folosesc o steroclavă)
-filtrubottletop cu filtru PVDf de 22 microni
-pompă cu vid pentru funcționarea filtrului de top.
-Pahar pentru a amesteca produsul pe placa de încălzire (eu folosesc 500 ml).
-sticle de 10 ml cu dopuri și un dispozitiv de sertizare a capacelor.
-cântar pentru a cântări totul.


Bine, deci dacă fac 100 ml de Enantat de testosteron la 250mg/ml, aș amesteca ingredientele astfel..

* mai întâi aș pune 61,25 ml de ulei mct în paharul meu de laborator pe placa de încălzire, cu agitatorul magnetic în funcțiune... Am plita încinsă, dar la un nivel foarte scăzut, o ridic treptat, scopul este să amestec totul cu cât mai puțină căldură posibil, deoarece prea multă căldură poate distruge echipamentul...
*apoi adăugați 18 ml de benzoat de benzil (18%) în paharul de laborator în uleiul mct care se amestecă deja.
*Apoi adăugați 2 ml alcool benzilic (2%)
* odată ce ați lăsat să se amestece timp de un minut, adăugați 25 de grame de pulbere de enantat de testosteron și lăsați să se amestece și aduceți foarte treptat căldura, încercați să rămâneți sub 130 ° F, dacă este posibil... Eu doar o aduc încet până când produsul este dizolvat... (puteți folosi solvenți precum oelatul de etil)
* odată ce produsul finit este bine amestecat, îl puteți lăsa să se răcească puțin, apoi îl treceți prin filtrul de sticlă... produsul care trece prin filtru este bun de îmbuteliat... Eu folosesc o pipetă setată la 10 ml și pun produsul finit în sticlele pe care le-am scos din steroclave și pun dopurile care au fost înmuiate în alcool benzilic în sticle după ce s-au uscat... dacă doriți să fiți super sterili, puteți folosi o cutie cu flux laminar în fața căreia să lucrați pentru a menține lucrurile foarte curate (nu va fi niciodată complet sterilă). Oricum, puneți dopuri pe sticlele de 10 ml cu produsul finit și puneți capacele pe ele și sertiți-le... Wallah

Deci, citind acest lucru, sunt sigur că puteți vedea că sunt departe de a fi un profesionist, nu știu chimie, și există o mulțime de moduri diferite și proporții și diferite lucruri pe care le puteți folosi.. dar acesta este modul în care o fac eu

Pentru a aduna formulele, puteți utiliza un simplu calculator AAS, ca acesta...
De asemenea, mă uit la diferite formule pe diferite forumuri clearnet... o mulțime de informații acolo pe amestecarea diferiților compuși la diferite concentrații... trebuie doar să faci unele căutări și lectură...
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ați luat în considerare suplimentele naturale, un program de antrenament solid sau consultarea unui antrenor de fitness? Acestea vă pot ajuta să vă atingeți obiectivele fără riscurile asociate substanțelor ilegale. În plus, aderența la metodele naturale vă poate oferi rezultate mai durabile și mai sănătoase pe termen lung.
 

Edliant

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Cu ani în urmă, am fost destul de curios în legătură cu același lucru și am dat peste goliathsteroids.com. Sincer, a fost un fel de ușurare să găsesc un loc care pur și simplu a funcționat fără toată drama. Lucrurile lor sunt directe și de încredere.

Un prieten de-al meu a fost în culturism și le-a menționat, așa că am verificat-o și a avut sens să rămân cu ceva legitim. Nu m-am simțit niciodată ca și cum aș fi rătăcit în întuneric cu ei. Ei oferă o gamă solidă și este clar ce primești. Doar asigurați-vă că rămâneți în siguranță și faceți-vă temele înainte de a vă scufunda în ceva.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Este pentru dumneavoastră sau pentru vânzare?
 
Top