Cum să adăugați canabinoizi la mugurii de iarbă? [Cereți metoda]

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Bună, Puteți să sugerați o metodă simplă de a adăuga noide la mugurii de iarbă pentru a fi gata de fumat?
Cred că pulverizarea este o metodă bună.
Dacă da, Deci, Care sunt pașii pentru a face spray cannabinoid? Care sunt chems necesare în afară de noid? Care este cantitatea pentru această formulă?

Mulțumesc comunității BB.
 

RCdemon

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Da, puteți utiliza spray, dar înmuierea este mai bună, deoarece canabinoidul va fi și în interior, trebuie să vă asigurați că ați măcinat iarba.
Pentru a face canabinoid lichid, aveți nevoie de reactiv și solvent, vă recomand să utilizați etanol sau izopropanol, deoarece acetona va face gustul rău.
Trebuie să știți cât reactiv trebuie să adăugați și cât solvent, deoarece dacă adăugați o cantitate mare de reactiv și puțin solvent, produsul va fi mort.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
mm produs mortal gustos
8Od0FU7VEx
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
vă rugăm să nu folosiți solvent. acesta va distruge terpenii și va afecta gustul.
înghețați doar noids și zdrobiți-l la o pulbere foarte fină și utilizați o sită pentru a acoperi muguri. după ce utilizați un uscător de păr și utilizați puțină căldură pentru a face noids stick. căutare pe youtube veți găsi un videoclip
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Este fals. Alcoolii nu dăunează nimănui, cu excepția ficatului tău (dacă îl bei) ;). Oricum, metoda dvs. poate funcționa, cred.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Ei bine, cred că terpenii și gustul sunt mai puțin importante dacă adaugi noide.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
explicați ca și cum aș avea cinci ani.
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8

toate echipamentele și noidele trebuie să fie cât mai reci posibil pentru cele mai bune rezultate
 
Top