Question cum să cumperi bitcoin fără identitate

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Bună voi face o afacere aici, dar eu nu pot găsi unde pot cumpăra Bitcoin fără verificare de identitate, am nevoie de ajutor vă rog 🙏
Oricine știe cum să cumpere Bitcoin fără verificare de identitate?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
obțineți exodus! funcționează excelent și nu m-a făcut niciodată să verific nimic :3
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Exodus utilizează moonpay pentru achizițiile de criptomonede și au KYC.
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Da, dar nu necesită nicio verificare a identității, ceea ce a cerut el. nu te obligă să încarci niciun document sau informații de identificare personală, așa cum fac alte aplicații/portofele
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
omg ^^; îmi pare atât de rău
nu a trebuit niciodată să verific nimic, dar am primit doar bani de la alte persoane / am trimis bani, nu am cumpărat nicio criptomonedă în aplicația în sine
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Bitcoin ATM sau poate cineva îl vinde local fără verificare.
Există, de asemenea, vânzători pe piețe dw puteți trimite bani cu o scrisoare și primiți btc sau medicamente.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
acestea sunt bune și toate, dar personal nu am încredere în trimiterea de bani oamenilor fără unele măsuri de protecție în loc (adică escrow)

dacă plătiți mai întâi, în general, veți fi înșelat. vorbesc din experiență.
 
  • Like
Reactions: vis

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Ai dreptate, există atât de mulți escroci în jur, o altă opțiune expencive ar fi cumpărarea btc cu date personale și apoi punerea într-un coimixer.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nu există ieftine 0,4% alternative btc tumblers doar așteptați pentru ea
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
De obicei merg la o atm. Unii vor cere n I'd n număr de telefon, așa că obțineți un arzător și un ID fals. (De ce nu mergeți doar cu monero. Vă veți salva o mulțime de dureri de cap în jos pe drum).
Odată ce obțineți bitcoin mixer-l și setați-l la.max confidențialitate. Doar să fie pacient. Fac 3 transferuri de portofel n se amestecă de fiecare dată, dar im pe partea paranoică, așa că nu trebuie să dacă nu doriți să. Sfatul meu este monero. Eu folosesc monero local și nu am avut niciodată o problemă. Doar gândiți-vă întotdeauna 5 pași înainte n gândiți-vă la toate ceea ce este n ar trebui să fie bine
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Feedback-ul dvs. ma ajutat Mulțumesc, da, în opinia mea, de asemenea, Montero este cea mai bună alternativă ieri am fost de gând să cumpere Bitcoin de la cineva la nivel local, și el a fost de gând să trimită Bitcoin de la binance, dar el a găsit un 51 $ taxe de transfer, este o mulțime care este nebun
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Localmonero vă permite să cumpărați XMR fără KYC. Este o monedă mai anonimă, dar o puteți schimba în BTC dacă doriți. Personal, îmi place portofelul Cake.
 
Top