cum să cumpărați cripto

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Hei, prieteni,
am o mare problemă. Nu știu cum să cumpăr btc reale sau alte cripto. stop, știu teoria, dar nu știu de unde să cumpăr. Cele mai multe rezultate din Google sugerează că acestea sunt tradingplattforms. Asta nu este, imo, ceea ce caut eu.
Trebuie să știți că afacerea mea atm este un lucru local.
Este o întrebare noob, dar am nevoie de ajutor.
 

billcosby

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
mergeți la un bancomat local de bitcoin sau la un depozit de bitcoin
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ha ha. Am nevoie de un sfat real și fără răspunsuri tâmpite.

Vreau doar să știu unde să prin Real bitcoin în loc de ctf și a pus acest lucru pe un portofel.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Mulțumesc, cred că merg exact pe această cale. Doar cu un alt furnizor de carduri. Cineva mi-a spus că vivid Suport direct achiziții btc. Poate că există mai multe valute.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
cashapp sau paybis pentru bitcoin, 2000-3000 USD limită de transfer pentru cashapp
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
de ce mai folosești wickr?? Omule, această aplicație a fost epuizată. Treci la simplex.chat
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Da, știu, și vă mulțumesc că mi-ați reamintit. Încă mai am alte contacte.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Este posibil să le cumpărați în mod legal, efectuând acele operațiuni KYC de rahat (dacă nu aveți posibilitatea de a utiliza un cont bancar fals, ceea ce ar fi mai bine) și să le aveți în portofelul dvs. personal, atunci singurul lucru pe care trebuie să-l faceți este să mutați diferite sume de monero din mai multe portofele și apoi să le ricolletați în portofelul pe care îl utilizați pentru activitățile DN, folosind această metodă veți apărea ca o persoană normală care cumpără lucruri folosind cripto, mutarea tuturor criptografiilor direct în portofelul pe care îl utilizați pentru DN poate fi suspectă. Poate că crearea a 4 sau 5 portofele intermediare poate fi enervantă, dar veți fi în siguranță. Amintiți-vă să utilizați întotdeauna monero și nu bitcoin, bitcoin sunt urmăribile, monero nu sunt. Rămâneți în siguranță :D
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Dacă locuiți în Germania, puteți merge într-o țară vecină (unde încă puteți face achiziții fără Kyc) și puteți cumpăra BTC la bancomatul de acolo. Coinatmradar.com oferă o prezentare destul de bună a acestui aspect
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
De asemenea, ați putea utiliza un act de identitate fals pentru a cumpăra bitcoin de pe un site web p2p sau de schimb și nu trebuie să treceți prin nicio altă complicație.
 
Top