cum să modificați ora sistemului

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
PjkDLJRE4x

cum să schimb fusul orar al sistemului... Am încercat totul pentru a schimba .. dar nu se poate atunci când mă conectez VPN în altă țară.. ora sistemului meu nu este schimbat cu IP
vă rog să mă ghidați.. mulțumesc
 

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Am un sistem laptop HP
 

sagar88888

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Permiteți-mi să explic mai multe despre întrebarea mea... Vreau ca timpul meu de sistem să se schimbe, de asemenea, atunci când am schimba IP۔۔۔.. este posibil?
Dacă este posibil, atunci cum?
Mulțumesc.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
VPN nu modifică configurațiile de timp ale sistemului. Conectați mai întâi computerul la internet și apoi activați VPN-ul pe acesta. În plus, computerul este un dispozitiv prea inteligent pentru a determina ora sistemului doar prin adresa IP.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Probabil greșiți IP nu determină ora sistemului.

IP determină ora locală

Dar dacă OP dorește să ascundă ora sistemului atunci când utilizează IP-uri diferite, dezactivarea JavaScripts ar trebui să funcționeze, deoarece majoritatea site-urilor/servitoarelor vă extrag ora sistemului exact prin JavaScript....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
cu informațiile pe care sagar88888 furnizate, cred că cel mai simplu mod de a face acest lucru este de a schimba că în BIOS...
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
și doar pentru a clarifica dacă utilizați TOR, nu este posibil să obțineți ceea ce doriți, sau chiar dacă este cred că cu abilitățile dvs. și Windows (probabil că ceea ce utilizați pe laptop) va fi aproape imposibil .

Dumnezeu să vă binecuvânteze! Drum bun!
 
Top