Question Cum se diferențiază amfetamina tăiată cu cafeină de amfetamina pură

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Am de gând să răspund singur la întrebare lol. Modul meu de a diferi este numărul unu: BĂTĂILE INIMII... Când este tăiată cu cofeină pură, inima ta bate atât de tare încât este un sentiment extrem de neplăcut. Numărul doi: Mirosul: amfetamina pură are mirosul (și gustul) tipic de amină pe care nu-l poți confunda, în timp ce amfetamina tăiată are un miros ciudat de pește uleios sau niciun miros. Numărul trei: EFECTELE PSIHOLOGICE: atunci când luați amfetamina pură, vă simțiți mai energici, mai productivi și aveți un pic de euforie, în timp ce atunci când luați amfetamina tăiată vă simțiți neliniștiți, morocănoși și agitați, ceea ce nu este foarte plăcut.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Sunt total de acord cu tine, dar mai am un lucru de adăugat, regresul este mai brutal. Deoarece cofeina nu te lasă să dormi după ce efectele amfetaminei dispar, așa că te simți ca naiba a doua zi pentru că nu ai dormit deloc pe lângă efectele amfetaminei asupra creierului. Creier prăjit + lipsa somnului = cea mai proastă combinație.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Ați uitat, da, este adevărat!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Sunt aici pentru a adăuga tot ceea ce uiți :D Rămâi în siguranță, frate!
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Am citit că atunci când o tai cu cofeină crește activitatea și te face mai sociabil. Când am încercat-o, uneori simt acest lucru, dar de cele mai multe ori activitatea amfetaminei scade și mă simt obosit (raportul dintre amfetamină și cafeină face o mare diferență)

Sulfatul de amfetamină pur este inodor, în timp ce baza de amfetamină (uleiul) are un miros de amină (miros de pește).
 
Top