Question Cum să extrageți din foaia picantă k2

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Primesc foile k2 quad dipper one și este posibil să extrag compusul din acesta prin scufundare în acetonă, deoarece trebuie să îl extrag și să îl pulverizez pe materialul vegetal....has any one tried it or any other of extracting...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Cred că acetona nu este o idee bună. Le puteți extrage prin apă. După aceea, evaporați această apă.
 
Last edited by a moderator:

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Sunteți sigur că este posibil 100% chiar am avut sentimentul că vrea să iasă din total ce preferați pentru extragerea chimiei și a sistemului dacă ați încercat-o...
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Hmmm k de ce spui așa pls explica sistemul de a face acest lucru și de ce water....???
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Îmi pare rău, v-am indus în eroare. Nu puteți folosi apă. Am găsit informații că puteți folosi alcool pentru dizolvarea amestecului k2.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
obțineți câteva foi de metal sau chiar sticlă plexi și utilizați o baie de acetonă pentru foaie, apoi plasați foaia umedă între sticlă sau metal și utilizați un cric sau ceva foarte greu pentru a forța k2 să ruleze în acetonă din pagini.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
de asemenea... acetona funcționează cel mai bine pentru acest lucru. alcoolul etilic sau izopropilul vor funcționa, de asemenea, dar nu va ieși atât de mult din hârtie.
 
Top