cum să faci hârtie cu canabinoizi fără a lăsa pete 4-5 grame pe pagină (5cl-adb)

jedii00

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Încerc să adaug 4-5 grame de 5cl-adb pe hârtie de bumbac 100% fără a lăsa pete, dar se dovedește a fi o adevărată provocare, are cineva experiență cu această metodă?
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Tocmai am încercat să fac 2 gm pe pagină A4 și aceeași problemă. Se poate face 5cl-adb-a la cristal? Altfel cum se pulverizează pe hârtie și cum se înmoaie de asemenea (trebuie să fac pagini și cărți).
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Există o metodă privată de a face acest lucru cu succes chiar și pentru aceste cantități inane, cum ar fi 5g - Private în companie cel puțin ... este destul de simplu să-și dea seama, dar din moment ce a fost ținut secret pot oferi doar pentru a vinde metoda pentru ea dacă nu vii cu ea singur - dacă acest lucru este împotriva oricăror reguli vă rugăm să-mi spuneți. mulțumesc
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Există o metodă privată de a face acest lucru cu succes chiar și pentru aceste cantități inane, cum ar fi 5g - Private în companie cel puțin... este destul de simplu să-și dea seama, dar din moment ce a fost ținut secret pot oferi doar pentru a vinde metoda pentru ea dacă nu vii cu ea singur - dacă acest lucru este împotriva oricăror reguli vă rugăm să-mi spuneți. mulțumesc Cât de mult .. pentru că acest lucru este ceva ce vreau să știu
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Trebuie să știu cum să pulverizez și să înmoi. Pentru pagini, și pagini de carte. Fără decolorare. Da, nu ar trebui să vindem aici, sau să cumpărăm aici de la non-vânzători, sau să negociem înțelegeri între noi în afara pieței cu alți non-vânzători, nici nu cred, și îmi place piața asta, nu-mi asum niciun risc să fiu dat afară. Dar eu doar vă dau capul sus pentru că ai întrebat, eu nu sunt un mod eu nu conduc nimic!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Știu că am menționat acest lucru în postarea mea pentru eventualii mods sau admini, astfel încât să nu pară că vând rahat din aer. și există un pas în procedură care nu este discutat nicăieri, dar elimină complet colorarea - pe care l-aș oferi - și nu sunt o persoană aleatorie cu care am lucrat cu Flight până la arestarea sa, de asemenea, cunoscută de personalul de aici :)
 
View previous replies…

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Nu am nimic de adăugat în ceea ce privește ajutorul efectiv, dar cred că este destul de stupid să încerci să taxezi pe cineva pentru ceva la fel de simplu ca scufundarea foilor de închisoare.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Îmi pare rău, aceasta a fost o metodă internă a companiei pe care am folosit-o pentru a crește volumul pe care o foaie îl poate transporta fără niciun fel de colorare, care a făcut o mulțime de oameni o mulțime de bani și, prin urmare, a fost vândută doar privat, nu vreau să împărtășesc gratuit metodele interne pe care le-am folosit.
 
  • Like
Reactions: vis

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Dacă cineva știe cum să facă acest lucru ma hit sus, aș fi fericit să fac schimb pentru informații
 

bronxwar

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
1
Reaction score
5
Points
1
Diluați noidul în acetonă (4 g în 200 ml). Scufundați pagina dvs. și lăsați să se usuce de mai multe ori până când produsul se termină. așa se face.
 

Rcvendor(PE)Scam

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
8
contactați-mă vă voi ajuta
 

Bigtme

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Puneți 5 grame în 50 ml de acetonă, apoi pulverizați pagina și lăsați să se usuce, apoi pulverizați cealaltă parte a paginii și lăsați să se usuce, repetând în continuare procesul până când nu mai aveți spray. Încercați să nu înmuiați prea mult hârtia în timp ce pulverizați
 
  • Like
Reactions: vis

xneason

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 23, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Voi pulveriza pe frunze de marshmellow, am terminat 5-CLADB , pentru 1 gram câte ML de acetonă ar trebui să folosesc?
Care este raportul pentru 5-CLADB și acetonă pentru utilizatorul mediu.. vă rugăm să ajutați la ghidarea prin acest lucru
 

ilovechems23

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
2
Reaction score
8
Points
1
Cineva a terminat canabinoidele? Se pare că acest site este numai pentru spord și meth
 

soyjosh96

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 12, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tipăriți pe alb simplu
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Utilizați hârtie de densitate mare pentru a aplica o cantitate mai mare de produs. Puteți șterge un produs în plus. Cum să calculați doza pentru o foaie, pot spune.
Noids este unul dintre principalele produse preferate pentru mine, deci nu credeți că site-ul este doar despre stimulente și euforice. Dacă cineva este interesat de lucruri cu noids, scrieți-mi.
 
Top