Cum se face gheață? cu clorhidrat de metamfetamină (pulbere)

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, aș dori să știu cum să fac gheață cu clorhidrat de metamfetamină. Se știe că unii o fac într-o tigaie de aluminiu și obțin gheață, în special că o obțin cu precursorul de pseudoefedrină. Știu că mai întâi gătești cu fosfor roșu, cristale de iod și pseudoefedrină, apoi folosești non-polari și gazeifici, dar atunci cum poți obține gheață? Prieteni: scuze dacă nu mă înțelegeți, nu vorbesc engleza
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Dizolvați ușor pulberea de metamfetamină în ,20% din greutatea inițială a pulberii de metamfetamină


greutate cu dh2o, de exemplu, 100 de grame de pulbere de metamfetamină la 20 ml de căldură dh2o

Asigurați-vă că este în stare lichidă, puneți-o într-un dulap, nu deschideți dulapul timp de zece zile și ar trebui să aveți gheață, cioburi, etc. Dacă produsul nu este complet uscat, puneți-l într-un desicator până se usucă bine
 

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
mulțumesc pentru informații :)
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Haide, îmi ceri să fac I'ce și nu știi ce e dh2o, face cel mai bun ciob, doar că durează mai mult să se usuce
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
nu postați fire aici fire fără să vă uitați la firele anterioare, deoarece întrebările dvs. sunt a;gata puse de alte persoane și sunt deja au fost răspuns luate ceva timp și citiți înainte.
 
Top